2018 m. spalva atskleidžia ryškesnio interjero tendencijas Interjeras

Sausio 19, 2018. nuotraukos: „Tikkurila“ archyvas
Kompanijos „Tikkurila“ sudaryta vertinimo komisija paskelbė, jog „Terracotta“ (N405) – madingiausia 2018 m. spalva. „Pilkos ir baltos spalvos dominavimas pagaliau baigiasi – Šiaurės šalių dizaineriai atsisako blankių spalvų paletės ir linksta prie individualaus spalvų parinkimo“, – pasakoja danų interjero dizainerė Nina Bruun. 

Skandinaviškas interjero stilius pamažu prisijaukina Europoje populiarias žemės spalvas, o raudoną molį primenantis oranžinis spalvos atspalvis suteikia įprastam šviesiam interjerui šilumos. Pasakojama, kad garsios spalvų ekspertės – interjero dizainerė ir tendencijų analitikė Nina Bruun, grafikos dizainerė Päivi Häikiö ir dizaino skyriaus vadovė Marika Raike – įkvėpimo sėmėsi iš pasaulinių tendencijų: ramybės siekio, rankų darbo ir natūralumo. „Terracotta“ – išraiškinga spalva, skatinanti eksperimentuoti ir pajausti akimirką. „Ji įkūnija drąsą, gamtą, ramybę ir stichiją. Ji yra daugialypė“, – sako interjero dizainerė Nina Bruun. 

Ekspertės pasakoja, kad raudona su rudais atspalviais, blanki smėlio spalva, visi mėlynos atspalviai ir tamsiai pilka spalva idealiai dera tarpusavyje, todėl skatina nebijoti savo namų interjere derinti šiltų spalvų arba žaisti šaltų ir raudonų atspalvių deriniais.

Parašyti