Aistrų drabužis Mada

Lapkričio 2, 2017. nuotraukos: mados namų „Corneliani“ archyvo
Penki vyrai, penkios skirtingos aistros ir jų kasdienės, kaskart vis kitokios klajonės po miesto džiungles ir vidinius troškimus. Kurdami naująją 2018 m. pavasario-vasaros kolekciją gilias vyriškos mados tradicijas turintys italų mados namai „Corneliani“ atidavė duoklę penkioms vyriškoms aistroms – tai retro automobiliai, motociklai, golfas, buriavimas ir žirgų sportas. Visos jos subtiliai įkūnytos linijoje „My Favorite Jacket“ (liet. „Mano mėgstamiausias švarkas“). 

Mūsų aistros ir pomėgiai – tarsi bendras vardiklis, leidžiantis kiekvieną dieną paversti ypatinga, gimdantis idėjas, padedantis nepamesti savęs skirtingų miestų peizažuose, siekti sėkmės karjeroje ir jaustis laimingiems asmeniniame gyvenime.  

Prieš dešimt metų mados namai „Corneliani“ pasauliui pristatė pirmąjį vyrišką švarką su ypatinga krūtinės konstrukcija. Jis tapo tikra ikona ir šiandien yra įvairiai vertinamas, tačiau visada pateisina išskirtinio stiliaus gerbėjų lūkesčius. Vilkėti „Corneliani“ švarkus – tai tarsi priklausyti išskirtiniam džentelmenų klubui, net jei kiekvienas šio klubo narys – unikali asmenybė su savais įpročiais, gyvenimo būdu ir pomėgiais. Būtent šiuos skirtumus ir atspindi naujoji mados namų kolekcija.  

Jos ašis – penki švarkai, įkvėpti vyriškų aistrų ir atspindintys noro mėgautis gyvenimu idėją. Kiekvienas švarkas įkūnija vieną iš penkių temų: tai aistra senoviniams automobiliams, motociklų ir žirgų sportui, buriavimui ir golfui. Subtili elegancija derinama su patogumu, kad nepriekaištingas stilius lydėtų tiek visą dieną, tiek jos pabaigoje ištrūkus į pomėgių ir aistrų pasaulį. 

Specialiai šiai kolekcijai sukurtas jaudinantis filmas. Jo autoriai – tarp Paryžiaus ir Niujorko, mados ir reklamos pasaulių gyvenanti režisierių pora Vincentas Lacrocqas ir Kristell Chenut. Šie tikrų istorijų ir vizijų išalkę kūrėjai „Corneliani“ mados namų filosofiją ir naujosios kolekcijos idėją suguldė į stilingą, pokalbių, prisiminimų ir gyvenimo aistros kupiną mozaiką. Tai kelionė per tris miestus – Londoną, Milaną ir Paryžių, vandenynus, dykumas ir miškus. Geriant į save tikrąjį gyvenimo grožį ir... laisvę.

Tai istorija apie vyrus, kurie nubunda ir užmiega svajodami apie atvirus horizontus. Apie tuos, kurie nebijo būti šiek tiek išprotėję. Kuriems gyvenimas – tai niekada nesibaigianti kelionė. Jų tikslas – gyventi nenuobodžiai ir degti pačiu gyvenimu. Jų aistros – tarsi vidiniai varikliai, veikiantys kiekviename žingsnyje.

Judėjimas ir pokyčiai – tai šių dienų ritmas, diktuojantis virsmus ir mados pasaulyje. Jų fone išnyksta visos bendrosios taisyklės ir lieka tik nuogos asmenybės, atviros sau ir pasauliui. Mada ir naujos jos kryptys bei eksperimentai įkūnija geografinį ir egzistencinį klajoklišką gyvenimo būdą. Kasdieniai drabužiai prisitaiko prie skirtingų sąlygų ir leidžia mėgautis elegancija bei subtilia klasika bet kokiomis aplinkybėmis.  

Būtent judėjimas ir nuolatinė kaita tapo naujosios „Corneliani“ kolekcijos ašimi. Čia vyrauja drabužių deriniai, kurių sukurtas miestietiškas džentelmeno įvaizdis puikiai tinka ir panirus į laisvalaikio aistrų sūkurį.
Tai – istorija ir kelionė per miestą bei dykumą, perteikiama iš impresionistų paveikslų pasiskolinta kalba. 

Pavasarį šioje istorijoje vyrauja šaltesni tonai, tamsiai mėlyna derinama su pilkšvais ir žalsvais atspalviais. Sumaniai kuriami spalvų deriniai pabrėžia tekstūrų kontrastus, o itališka kostiumų siuvimo tradicija ir patirtis, derinama su inovatyviomis naujovėmis, suteikia audiniams dinamikos. Taip gimsta kasdienis elegantiškas stilius. 

Kontrastai kuria subtilų sportinį įvaizdį. Atidumas smulkiausioms detalėms pabrėžia sintezę tarp sportinės aprangos ir rankomis siūtų drabužių. Hidro užtrauktukai, aukščiausios kokybės nailonas ar medvilnė su membrana drabužiams suteikia funkcionalumo, bet kartu išryškina ir rankų darbą. 

Saulei kylant vis aukščiau, spalvos tampa ryškesnės, gimsta nauji jų deriniai. Vyraujantys įvairūs žalsvos atspalviai derinami su pilkais tonais. Šiuo metų laiku visų svarbiausia – lengvumas. Tad drabužiai – lengvi kaip pūkas, o jų raštai primena vėjo pustomą smėlį.

Vidurvasarį gaivias spalvas keičia išdegę terakotos atspindžiai bei pati gryniausia balta. Juos papildo melsva ir ochros atspalviai. Minkšti siluetai ir natūralūs audiniai leidžia jaustis atsipalaidavusiems ir kuria išskirtinę eleganciją.

Kelionė po vidinį aistrų pasaulį tęsiasi. Tebūna ji nepriekaištingai elegantiška ir kasdien vis kitokia.
My driving jacket / Mano vairuotojo švarkasKrūtinės konstrukcija iš vilnos ir itin atsparaus „Cordura“ audinio. Švarko šonai ir porankiai pasiūti iš techninio džersio. Alkūnės sutvirtintos specialiu ergonomišku audiniu. 
My sailing jacket / Mano buriuotojo švarkasNeperpučiamas, orui pralaidus, itin šiltas apsauginis švarkas turi specialią vilnos konstrukciją. Švarko kišenės užsegamos vandeniui nepralaidžiais užtrauktukais, o rankovėse įsiūti orui laidūs užtrauktukai. Švarkas turi paslėptą kapišoną.
My golfing jacket / Mano golfo švarkasItin stilingas švarkas išsiskiria plokščia megzta krūtinės konstrukcija, „Pique“ raštu. Išskirtinės detalės – užtrauktukai ir sagos. 
My riding jacket / Mano jojimo švarkasŠvarkas su dviguba krūtinės konstrukcija. Minkštos „Nappa“ odos detalės. Kontrastinga džersio apykaklė. 
My biking jacket / Mano motociklininko švarkasŠvarko krūtinės konstrukcija iš ėriuko vilnos. Kišenės užsegamos užtrauktuku iš metalo, naudojamo ginklų gamyboje. Išskirtinės detalės – klostė nugaroje ir elastiniai odiniai kraštai. 
Parašyti