Butas Liuksemburge Interjeras

Liepos 18, 2019. nuotraukos: „October Design Studio“ archyvas
Interjero dizainerė Ingrida Bieliauskė, interjero studijos „October Desig Studio“ įkūrėja, pristato naujausią savo darbą – buto Liuksemburge interjerą. Moteris pasakoja, kad kiekvienas interjeras privalo turėti kažką tokio, dėl ko užsakovas ir interjero dizaineris mėgautųsi kiekviena darbo akimirka ir gyvenimu jame. Šis 96 kv. m. butas – buvo pats geriausias tokio darbo įrodymas.

„Buto patalpų apjungimas plečia erdvę, kuria šviesų, sterilų, bet kartu ir jaukų gyvenamąjį kambarį. Dideli langai ne tik vizualiai praplečia erdvės pojūtį, bet suteikia daug natūralaus apšvietimo. Užuolaidų draperijų žaismas ir šešėliai erdvę daro tik dar subtilesnę“, – mintimis dalijasi dizainerė. 

Interjere dominuoja natūralios medžiagos, šilti tekstilės atspalviai, kurie ramiame monotoniškų sienų fone kuria jaukumą. Kuriant erdves vengta eklektiško dekoro naudojimo. Stacionarių ir mobilių baldų linijos gana griežtos, greta jų komponuojami ryškių baldų linkiai, nestandartiniai radiatoriai. Interjero, kuriame dominuoja subtili šiluma, natūrali medžio tekstūra, ikoniški baldai ir šviestuvai nebereikia puošti mažomis dekoratyviomis smulkmenomis. 
Interjere dominuoja subtili šiluma, medžio tekstūra, ikoniški baldai, šviestuvai 
Parašyti