„D.EFECT“ pavasario kolekcijos fotosesiją įkvėpė dizainerės dukters šventė Mada

Balandžio 9, 2018. nuotraukos: Paulius Zaborskis
 „Kartais klasika atsiduria pačiose netikėčiausiose vietose. Pavyzdžiui, ryškioje fantazijoje, kuri primena spalvingą paradą ar net vaiko gimtadienio šventę“, – taip savo naujausią pavasario-vasaros kolekciją pristato „D.EFECT“ dizainerė Eglė Ona Žiemytė, įkvėpimą netikėtai atradusi besiruošdama dukters Kotrynos gimtadieniui. 

Ryškios vėliavos, ant žemės pabirę konfeti lapeliai, didžiuliai balionai ir šio kūrybinio chaoso centre atsidūrusi „D.EFECT“ moteris, dėvinti madingą languotą lietpaltį ar kasdienį kelnių ir marškinių derinį. Šį sezoną dizainerės mintyse klasika maišosi su sportinio stiliaus detalėmis, o žaismingi akcentai kviečia švęsti pavasarį bei vasarą. 

„Fotosesijos idėja gimė rengiant mano mažosios Kotrynos gimtadienį. Bežiūrėdama į sukurtą šventę pagalvojau, kad pop stiliaus estetika vėl gali būti aktualūs ir tikti net santūresnei kolekcijai.“ Kontrastingu akcentu tapo ir priderintos sportinio stiliaus detalės: futuristiniai akiniai, madingi masyvūs sportbačiai, baltos kojinės.  Kolekcijos ašimi tapo drabužiai, skirti tiek darbui, tiek laisvalaikiui – įdomesnio kirpimo lietpalčiai, skirtingų ilgių švarkai, lengvi marškiniai, madingos platėjančios arba laisvai krentančios kelnės. Daliai kolekcijos drabužių dizainerė naudojo šios vasaros madingiausiu audiniu tituluojamą natūralų liną, taip pat šilką, lengvai prižiūrimą medvilnę bei viskozę. Esminėmis kolekcijos spalvos: balta, raudona, smėlio ir samanų. 
Papuošalų autorė: Laura Šiugždinienė

Modelis: Ieva iš agentūros „Baltic model management“ 
Visažistė: Laura Kreivytė 
Asistentai: Šarūnė Skirmantaitė 

Parašyti