Grožis slypi paprastume  Kita

Balandžio 10, 2019. tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė
Stilistė Inga Sinkevičienė žavi savo elegancija, paprastumu ir subtilumu. Meilė gėlėms, estetikai, namams ir sau – argi galėtum surasti nuostabesnį derinį pirmiesiems atėjusio pavasario įkvėpimams?
Nuotr. Jevgenija Žukova
1. NAMAI. Tai vieta, kur laikas sustoja, kur pailsi mano protas ir siela. Čia meilė ir buvimas kartu. Vieta, kur yra mano šeima.  
Nuotr. Lina Jushke
2. KELIONĖS. Jos į gyvenimą atneša naujų žmonių, potyrių, patirčių. Svarbiausia atsiverti joms, stengtis sugerti į save viską, ką jos duoda. Kelionės – visada nauja pradžia. 
3. MEILĖ SAU. Tik save mylintis žmogus gali būti laimingas ir besąlygiškai mylėti jį supantį pasaulį. Buvimas tuo, kuo iš tiesų esi, išlaisvina. Išdrįskime būti savimi.
4. SKINTOS GĖLĖS. Mano namai visada kvepia gėlėmis. O tai stipriai pakelia mano nuotaiką. Gėlių pasirinkimas ir komponavimas man – lyg meditacija, kurią atlieku reguliariai kiekvieną savaitę.

5. PALANGA. Visada žinojau, kad mane stipriai veikia buvimas gamtoje. O labiausiai – pajūris. Palanga visai neseniai tapo antraisiais mudviejų su vyru namais. Galimybė pakeisti aplinką ir pabūti gamtoje yra tikras išsigelbėjimas tiek man, tiek vyrui, tiek mūsų šuniukui Uogai.
Parašyti