Idėja: pavasaris po stiklu Kita

Kovo 12, 2018. tekstas: „It’s A Match“, nuotraukos: „Sugar To Dust“
Yra žmonių, kurie taip laukia Kalėdų, kad namuose eglutę pasipuošia dar spalį. Būtent taip mes jaučiamės kalbai pasisukus apie pavasarį. Mintyse visad keliaujame per pačius žaliausius prisiminimus ir ruošiamės naujiems įspūdžiams.

Būtent dėl to vieną saulėtą, nors vis dar labai žvarbų, ketvirtadienį susitikome ir sukūrėme šio pasakojimo paveikslą. Įkvėptą ne tik gamtos atgimimo, bet ir vaikystės kieme kurtų sekretų. Vadinkite tai kaip norite: instaliacija, įkvėpimais, desertų stalu, o gal pavasariškų linkėjimų pripildytu vizualiu atviruku.

Jame sutalpinome kažkada vartytas tėčio botanines knygas, detalias pageltusiame popieriuje augalo sandarą vaizduojančias iliustracijas, po stikliukais kruopščiai paslėptus kaimynų darže rastus lobius su visomis juose pašnibždėtomis vasaros paslaptimis, raustančius skruostus kaimynei grūmojant pirštu, jog stiklams smėlio dėžėje ne vieta, nuo uogų pamėlusias lūpas, šalia močiutės daržo augusius svarainius, kuriuos ragaudavai kasmet tikėdamasi, kad šįsyk jie bus saldesni...   
Parašyti
Andžela
2018-03-10 13:52
Man labai patiko: spalvos, įdėjos, nuotaika,tiesiog pajaučiau pavasario dvelksmą????. Ačiū