Japoniškos mados rezidencija Lietuvoje Mada

Gegužės 3, 2018. tekstas: Nuotraukos: Masakado Nishibayashi
Apple of Eve“ – tai vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje rasite kruopščiai atrinktą išskirtinį japoniškos mados asortimentą. Atidarę butikus Vilniuje ir Kaune, „Apple of Eve“ jau trejus metus išlieka ištikimi Tekančios Saulės šalies drabužių ir aksesuarų meistrystei, kurią vis labiau vertina ne tik Lietuvos moterys, bet ir vyrai. 
Šio sezono pasididžiavimas – japonų prekės ženklas „Roggykei“, po kuriuo slepiasi talentinga dizainerių – ROGGY (Hitoshi Korogi) ir KEI (Keiko Miyakoshi) – pora. Šie bemaž dešimtmetį mados industrijoje dirbantys japonai kuria drabužius daugeliui pasaulio menininkų ir garsenybių. Viena iš jų – pasaulinė popžvaigždė Lady Gaga. 

„Roggykei“ – „Apple of Eve“ praėjusių metų mados savaitės atradimas. Turėdami galimybę susipažinti su dešimtimis japoniškų prekės ženklų, atvykusių prisistatyti Paryžiaus mados fiestoje, „Roggykei“ kūrinius „Apple of Eve“ kūrėjai pastebėjo akimirksniu. Tai savo konstrukcijomis itin sudėtingi, pačiam avangardo olimpui atstovaujantys, tačiau kasdienybėje lengvai pritaikomi modeliai. Išskirtinis „Roggykei“ akcentas – apskritimo forma kirptos rankovės, kelnės ar net visas drabužio siluetas, tampantys vizitine prekės ženklo kortele. 

Nėra jokių abejonių, kad tokio drabužio šeimininkas būtinai turi būti tikra asmenybė: drąsi, jauki, įdomi, veikianti kažką išskirtinio ir būtinai dinamiška! Kaip ir pats milijoninio Japonijos miesto Osakos meras Yoshimura, kuris, beje, yra prisiekęs „Roggykei“ fanas. Jis ne kartą dalyvavo ir šio prekės ženklo kolekcijų pristatymuose – kaip modelis! 
Nuotraukos: Masakado Nishibayashi
Modeliai: Aoi (SOS)

Modelis: Shoichi Higa (Bondmen) 
Šukuosenos ir makiažas: Van De Valde 

Visą istoriją skaitykite čia.
Parašyti