Kaip susiplanuoti rudeniškus aprangos derinius? Mada

Rugpjūčio 28, 2018. tekstas: Gema Liutkevičiūtė, nuotraukos: asmeninis archyvas
„Po beveik keturių mėnesių karšto vasaros oro aš jau pasiruošusi rudens gaivai. Juk vėsesnis metų periodas yra tinkamiausias demonstruoti savo stilių: galima dėvėti kelis skirtingus drabužius vienu metu, sluoksniuoti aksesuarus, užsimesti viršutinius rūbus ant pečių. Pagaliau atėjo laikas įgyvendinti viską, apie ką galėjote tik pasvajoti karštomis vasaros dienomos!“, – sako mados tinklaraščio „Fashion Frame by G“ įkūrėja Gema Liutkevičiūtė

Kad nepritrūktų idėjų, su „Lamų slėniu“ ji dalijasi keliais patarimais, kaip jau dabar susiplanuoti rudeniškus derinius.

Miksuok skirtingus audinius ir tekstūras

Mano mėgstamiausia rudeninė apranga – lengvo audinio suknelių ar sijonų derinimas su storu megztiniu. Nuogos kojos, šviesaus šilko sijonas ar nėriniuota suknelė dar primena vasarą, o stambių pynių megztinis jau pasakoja rudenines istorijas. 
Renkis šviesiai nuo galvos iki kojų

Taisyklė, kad šviesios spalvos nedera prie rudens-žiemos sezono jau seniai išėjo iš mados. Vis dėlto ne visi drįsta spalio mėnesį išeiti į gatvę vilkint baltus džinsus. Jeigu ir tau tai atrodo per drąsu – rinkis švelniai rusvą spalvą. Nebijokite šia spalva ar kiek skirtingais jos tonais apsirengti nuo galvos iki kojų – ne tik atrodysite stilingai, bet ir puikiai derėsite prie gelsvų rudens lapų.
Nepamirškite pagrindinių rudens aksesuarų

Kai oras gerokai atvėsta, tampa nebesvarbu, ką dėvi po paltu ar stora striuke. Kad ir kaip norėtųsi viršutinius drabužius keisti kiekvieną dieną, tai nėra nei ekonomiška, nei ekologiška. Išspręsti šią problemą gali padėti aksesuarai: šalikų ir kepurių įvairovė! Močiutės gali numegzti įdomių raštų ir spalvų šaliką, kuris puikiai derės prie klasikinio palto, bet kurį derinį pagyvinsite ir smėlinės (angl. camel) spalvos šaliku. Skrybėlės ir beanie tipo kepurės yra dar vienas būdas lengvai paįvairinti aprangos derinį, ypač tada, jeigu nebijote ryškių spalvų.
Džinsinis švarkelis tinka ir šaltajam sezonui

Džinsas – viena universaliausių medžiagų, kuri dera praktiškai prie visko. Nors kartais atrodo, kad džinsinis švarkas labiau vasaros ir pavasario sezono apdaras, jį galima dėvėti ir atėjus rudeniui. Sluoksniuokite džinsinį švarką su storesniais vilnos megztiniais, šalikais arba kailinėmis apykaklėmis, drąsiai vilkėkite jį po paltu. 
Kuo daugiau sluoksnių

Išnaudokite lietuvišką rudenį, kuris suteikia daug galimybių sluoksniuoti drabužius. Golfai aukštu kaklu ir švarkai, purūs stori megztiniai ir išsikišusi marškinių apykaklė, marškinėlių kraštas kyšantis iš trumpesnio kirpimo megztinio, ilga liemenė ir marškinėliai ilgomis rankovėmis. Pasirinkimų nepaprastai daug!
Parašyti
Gema
2018-09-27 17:04
Jis iš Robi Agnes! :)
Kristina
2018-08-28 16:08
Puikūs patarimai. Kur būtų galima įsigyti šviesų megztuką, kuris vilkimas po džinsiniu švarkeliu? Dėkoju.