Kas įkvepia menininką Beną Poderį? Kita

Vasario 13, 2018. tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė; nuotrauka: Monika Rukaitė
Benas Poderis, meno projekto „2H.ART“ sumanytojas, dalijasi penkiomis jį įkvepiančiomis instagramo paskyromis. 
1. Ryan Hewett | @ryhew. 
Pietų Afrikos Respublika. Atvejis, kai pamačius jo darbus, man pasidarė šiek tiek apmaudu, kad nesugalvojau kažko panašaus nutapyti pirmas. Dalis jų pataiko tiesiai į mano skonio dešimtuką. Momentais kiek mistiniai, truputį baugoki, tačiau labai estetiškai pozityvūs ir lengvai atskiriami portretai. 
2. Antony Micallef | @antonymicallef.
Didžioji Britanija. Truputį sudėtingesnis ir sunkesnis menas. Šis kūrėjas kartais vadinamas „critical pop“ srovės atstovu. Jam puikiai sekasi suvaldyti storą dažų sluoksnį. Mėgstu į dalykus pažiūrėti truputį aštriau, todėl ši paskyra labai gerai praskiedžia „nulaižytos“ informacijos srautą.
3. Yofukuro | @yofukuro.
Japonija. Dviejų japonų brolių duetas. Šis pasirinkimas, turbūt, susijęs su mano planuojama kelione į Japoniją. Juk menas, kaip ir bet kuri kita kultūros forma, rezonuoja su žmonėmis. Yofukuro ne išimtis – jų darbuose juntami visos japonų kultūros bruožai, nors iš pirmo žvilgsnio jie gali pasirodyti modernūs ir neturintys jokio liaudies elemento.
4. Jimmy Marble | @jimmymarble. 
Tai – labai šviesu, labai lengva, bet subtilu ir nekvaila. Tiesiog poilsis akimis.
5. Ayla Elmoussa | @ayla.emloussa. 
Reikia domėtis ir skaitmeniniu menu. Šią paskyrą pradėjau sekti dėl vaizdo ir nuotraukų montažų su lūžtančiomis bangomis ir statiškais žmonėmis. Labai įdomiai derinama statika su dinamika. Tačiau man nepatinka jos muzikos takeliai.
Parašyti