Mados namuose „Marella“ – ryškus posūkis Mada

Vasario 20, 2019. nuotraukos: „Marella“ archyvas
Camille Walala – Prancūzijoje gimusi ir šiuo metu Londone kurianti menininkė, meno pasauliui žinoma dėl savo geometrinėmis figūromis margintų raštų, gyvybingų spalvų ir netradicinių meninių perspektyvų. Camile dirbo su tokiais kontrastingais projektais kaip pėsčiųjų perėjos, sienų tabypa, naktinių klubų interjerai, įvairiomis spalvomis marginti labirintai. Būtent dėl jos energijos ir kitoniško stiliaus, ši menininkė buvo pasirinkta patobulinti „Marella ART. 365“ 2019 m. pavasario-vasaros kolekciją. 
„Ilgą laiką žavėjausi mados namų „Marella“ kuriamais drabužiais, todėl nepaprastai džiaugiuosi galėdama sudalyvauti šiame bendrame projekte. Kolekcija „Marella ART. 365“ gerai žinoma dėl savo juodai baltų dizainų, tad man teko tikras iššūkis – iki šiol tik juoda ir balta spalva išsiskyrusią kolekciją papildyti ryškiais tonais. Rezultatas – monochominių atspalvių ir ryškių spalvų žaidimas“, – sako menininkė.
Pirmą kartą mados namų „Marella“ kolekcija „ART. 365“ buvo pristatyta dar 2014 metais. Dizainas, funkcionalumas ir ilgalaikiškumas – esminės šios kolekcijos savybės. 
Rezultatas – monochominių atspalvių ir ryškių spalvų žaidimas
Parašyti