Magiška vasara Preiloje  Kita

Kovo 27, 2018. nuotraukos: Asmeninis Archyvas
Mažų tylių pajūrio miestelių magija užburia vis labiau. Juk persikėlus keltu patenki į kitą pasaulį, kur gyvenimo ritmas stebuklingai sulėtėja ir padeda pabėgti nuo miesto šurmulio. Šiandien „Lamų slėnyje“ – rekomendacijos, planuojantiems atostogas šiame žaviame žvejų miestelyje.

Preila – unikali Kuršių nerijos gyvenvietė, kurioje galima visiškai atpalaiduoti mintis ir suderinti du tikroms atostogoms būtinus atributus: ramų poilsį ir aktyvų laiką gamtoje. Tai 1843 m. įkurta gyvenvietė, kurią supa trys – Karvaičių, Vacekrugo arba Senosios Smuklės ir Preilos – kalvos. Nuo gyvenvietės centro jūrą ir saulėtus paplūdimius galite pasiekti maždaug 2 km. ilgio samanomis apaugusiu dviračių taku. Norintys paplūdimio pramogas paįvairinti aktyvesniu poilsiu pažintiniu taku gali pasiekti mirusias kopas, dviračiu aplankyti ir kitas Neringos miesto gyvenvietes.
Kad atostogų planavimas būtų paprastesnis – dvi rekomendacijos, kur apsistoti Preiloje: 

„Preilos vasara“ – ramiam poilsiui skirti šviesūs ir jaukūs skandinaviško dizaino apartamentai, įsikūrę etnografiniuose nameliuose, su terasa ir vaizdu į marias ar sodą. 

Idiliškam poilsiui – „Preila Boutique“ apartamentai, ieškantiems komforto ir ramybės. Čia įsikūrusius rytais žadins pro didelius miegamojo langus šviečiantys saulės spinduliai. Na, o didelė apartamentams priklausanti terasa – ideali vieta pratęsti lėtus rytus su knyga ar mėgautis ilgais žvaigždėtais vasaros vakarais.
„Preila Boutique“ apartamentai
„Preila Boutique“ apartamentai
Erdvi terasa – ideali vieta pratęsti lėtus rytus su knyga
„Preila Boutique“ apartamentai
„Preilos vasara“ apartamentai
„Preilos vasara“ apartamentai
„Preilos vasara“ apartamentai
Daugiau apie apartamentus „Preilos vasara“ rasite čia.
Daugiau apie apartamentus „Preila Boutique“ rasite čia.
Parašyti