Mažosios revoliucionierės Mada

Gruodžio 19, 2017.

Lietuviškas rankinių ir kuprinių ženklas „Distyled“ pristato naują mini ir mikro natūralios odos rankinių kolekciją, kurios „herojės“ prisišlieja prie moters silueto tarsi šešėlis ir yra nejuntamai lengvos. Mažosios revoliucionierės skatina atsisakyti visko, kas nereikalinga, ir turėti tik tiek, kiek iš tiesų užtenka. 

Mados tendencijos tarsi laukiniai žvėrys šokinėja nuo blankaus prie ryškaus, nuo nepriekaištingai šalto iki neįtikėtinai mielo, nuo mados „apie nieką“ iki mados, paremtos Rytų filosofija, nuo didelio ir išsipūtusio iki mažo ir charakteringo. 

Žiemos kolekcijos išskirtinumas – rankinių dydis ir charakteris. Mikro rankinės atsisako priimti daugiau nei būtina vienai darbo dienai: jose telpa piniginė, užrašų knygutė, lūpų dažai ir telefonas. Jos patiks aktyviai gyvenančioms patogumo ir minimalizmo gerbėjoms. Pagrindiniu kolekcijos akcentu tampa rankinių dirželiai. Kaip ir visi „Distyled“ gaminiai jos išskiria moderniais audiniais ir minimalistiniu dizainu. 

Mikro rankinė – maišelis „Pouch bag“ meta iššūkį kasdienei didelei rankinei. Jis moko pasirinkti tik būtiniausius daiktus ir neapsunkinti savęs. „ZIP bag“ – tai žaviosios ledi paslapčių rankinė, į kurią taip pat telpa būtent tai, kas būtina tą vienintelę dieną. Nedidelės rankinės „Camera bag“ dizainas įkvėptas vintažinio fotoaparato dėkliuko. Delninė „Pocket bag“ – tarsi trūkstama kišenė, nejuntamai maža ir nenusakomai naudinga. O štai „Flat bag“ tinka apibūdinimas „moters totemas“ – į šią delninę netilps joks nereikalingas daiktas. Juk grožis išties slypi paprastume!
„Distyled“ rankines rasite elektroninėje parduotuvėje: www.distyled.lt
Parašyti
VP
2018-01-03 22:25
skoninga ir grazu,elegantiska