Nauji vėjai: metų spalva „Lemonade“ Interjeras

Sausio 20, 2020.
Naujoji šviesos žaismu paremta 2020 m. „Tikkurila“ spalvų kolekcija – tai netikėti spalvų deriniai, žaismingi sprendimai ir pokyčiai interjeruose, kūrybingumi paremti sprendimai. Na, o 2020 metų spalva tapo švelniai saldi geltona spalva „Lemonade“ (H300), primenanti švelnią šviesą, sklindančią dienai auštant. 

Spalva „Lemonade“ (H300) – tai tingūs savaitgalio rytmečiai, švelni šviesa ir gaivus oras. Ši „Tikkurila“ kartu su dizainerių duetu „Juslin-Maunula“ – mados dizainere Laura Juslin ir architekte Lilli Maunula – išrinkta spalva derės įvairaus stiliaus interjere – tiek klasikiniame, tiek šiuolaikiškame. Spalva „Lemonade“ byloja apie ilgai trukusio dulsvų, žemės spalvų viešpatavimo interjere pabaigą. Tai labai reikalingas gaivaus oro gūsis ir pozityvumo pliūpsnis: visada reikia šviesos ir pokyčių – tiek namuose, tiek pasaulyje. „Metų spalva simbolizuoja gerą nuotaiką ir optimizmą“, – sako Juslin ir Maunula. 

Spalvos „Lemonade“ (H300) pasirinkimą lėmė geltonų atspalvių įsivyravimas interjere ir drabužių kolekcijose, ji spinduliuoja dar pozityvesnę energiją nei itin pamėgtos ochros ir garstyčių spalvos. Ji ryški ir švelni, stimuliuojanti ir rafinuota – nuostabiai tinka pilkšvai gelsvos spalvos vietai užimti. 

Daugiau skaitykite: www.tikkurila.lt
Parašyti