Naujoji „D.EFECT“ kolekcija – ne tobuloms, tačiau įdomioms asmenybėms Mada

Lapkričio 9, 2018.
Vieną rudens vakarą prekės ženklas „D.EFECT“ pakvietė savo draugus į naujausių kūrinių pristatymą. Jaukioje Užupyje esančioje parduotuvėje svečiai iš arčiau susipažino su unikalaus dizaino drabužiais.

Jau dešimt metų kurianti dizainerė Eglė Žiemytė pasidžiaugė, jog nueitas kūrybinis kelias iš tiesų buvo sėkmingas. „Per visą kūrybos laikotarpį stengėmės išlaikyti savitą, modernų, išskirtinį braižą. Visuomet kryptingai siekėme vadovautis tokiomis vertybėmis, kaip tvarumas, intelektualumas, aukščiausia kokybė, nenuobodus estetinis pateikimas. Man, kaip dizainerei, yra svarbu suderinti kūrybines ambicijas su kokybišku, sąmoningu vartojimu“, – kalbėjo Eglė. Dizainerė pabrėžė, jog visus savo drabužius gamina išskirtinai Lietuvoje, visą gamybos procesą kruopščiai prižiūri pati ir tokiu būdu užtikrina aukščiausią kokybę.

Ne išimtis ir šį vakarą pristatyta kolekcija. „Visuomet mėgau vienspalvius, aiškios faktūros audinius, tačiau šį sezoną eksperimentavau: išbandžiau margintą viskozę, tvidą. Kolekcijoje karaliauja įvairių kirpimų paltai, bohemiška nuotaika alsuojančios suknelės. Kolekciją kūriau galvodama apie išsilavinusią, veiklią moterį, kuri ieškotų ne tik kokybės, bet ir įdomaus, išskirtinio dizaino. Galvojau apie tokią moterį, kuri nėra tobula, tačiau yra atvira, įdomi ir stipri asmenybė.“
Parašyti