Niujorko mados maratonas ir miestas, kurį norisi fotografuoti Mada

Rugsėjo 29, 2017. tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė; nuotraukos ir idėja: Deimantė Dubauskaitė, „IDEAphoto“
Fotografė Deimantė Dubauskaitė dalijasi madingais įspūdžiais iš visai neseniai praėjusios Niujorko mados savaitės. „Dar dabar gyvenu praėjusios savaitės įspūdžiais ir svajoju, kada galėsiu vėl sugrįžti!“ Deimantė pasakoja, stebėdavusi gatvės mados fotografų Niujorke darbus, ieškojusi jų darbuose įkvėpimo, o šiemet ir pati turėjusi galimybę pabūti šio triukšmingo, beprotiškai greito ir įkvepiančio miesto dalimi. 

„Septynias dienas trukęs mados maratonas leido artimiau susipažinti su tokiais mados pasaulio kūrėjais, kaip „Nolcha w.Reflex“ ar „Bronx and Banco“. Labiausiai įspūdį paliko „Hakan Akkaya“ kolekcijos pristatymas – jis mano dėmesį patraukė tamsių tonų, švarių formų estetiškais drabužių deriniais“, – įspūdžiais dalijasi mergina. „Kiekvienas renginys ar pristatymas, kuriame dalyvavau, vyko labai skirtingose erdvėse, tad teko marširuoti iš vienos vietos į kitą – tai leido greičiau įsisukti ir visa savimi pajusti greitą Niujorko ritmą. Be visų renginių, užpildžiusių mano dienos tvarkaraštį, galėjau pasimėgauti ir gatvės mada. 

Kiekvienas šiame mieste nori būti užfiksuotas, vilkėdamas ekstravagantišką išskirtinį įvaizdį. Niujorke tiek daug skirtingų vietų ir įdomių žmonių – atrodo, jog šis miestas sukurtas tam, kad būtų fotografuojamas!“
Parašyti