Nostalgiškos švenčių puošybos idėjos Kita

Kovo 14, 2019. nuotraukos: Eglė Mastauskienė; idėja: studija „Dekū“, floristika: „Vynvytis“
Pavasarį norisi švęsti! Todėl šiandien dekoravimo studija „Dekū“ su mumis dalijasi šešiomis žaviomis švenčių puošybos idėjomis, kurias įkvėpė Lietuvos gamta, natūralumas, nostalgiškasis aštuntasis dešimtmetis, kelionės, romantika.

Džiovintos gėlės, smilgos, žolės, sumedėję žiedai – labai trapi ir graži medžiaga, su kuria galima kurti didingus, tačiau lengvumu alsuojančius ir romantiškus dekoro sprendimus. Pintinės, didingi krėslai, kriauklių sietynai, smilgos, džiovinti žiedai ir kitos pievų gėrybės – visa tai diktuoja lengvumo, natūralumo nuotaiką.
Senovinis fortepijonas gali tapti puikiu staliuku vaišėms bei gėlių dekorui. Šis netradicinis užkandžių ir gėrimų stalelis akimirksniu taps šventės akcentu, trauks svečių dėmesį ir ragins susiburti. 
Lietuvos laukų įkvėpta vakarienės stalo interpretacija, nukelianti į nerūpestingas vasaros dienas. Kiekviena stalo detalė pasakoja istoriją: apie mamos užaugintas hortenzijas, apie iš pajūrio atkeliavusias gubojas, močiutės meilę krištolui ir vasaros svaigulį, kurį mena natūralaus bičių vaško žvakės. Trapius žiedus ir lauko gėrybes derinkite su sodrios spalvos stalo detalėmis, kurios tik dar geriau atskleis natūralią spalvinę gamą.
Nostalgiškai lietuviškas desertų stalas, dekoruotas natūraliomis žemiškos spalvų paletės medžiagomis. Mediniai indai ir močiutės mėgstamiausi skanėstai: šakotis, grybukai, vafliai. Tikra lietuviškumo šventė! 
Septyniasdešimtųjų įkvėptas baro dekoras, kuriame akcentuojama oda, mediena, aukso detalės ir tamsintas stiklas, subtilios anturių kompozicijos. Juk poilsio zona ne mažiau svarbi šventės erdvė – svarbu sukurti jaukią, elegantišką ir susiburti kviečiančią atmosferą.
Romantišku minimalizmu dvelkiantis moteriškas kampelis. Patogi elegantiška sofutė, grakščios taurės ir patys gražiausi pasteliniai žiedai.
Parašyti
Jurgita Lukos
2019-03-16 09:52
Puikiai merginos padirbėjo!!! Gražu žiūrėti!