Pristatyta antroji Gosha Rubchinskiy ir „Burberry“ kolekcija Mada

Sausio 16, 2018. nuotraukos: „Burberry“ archyvas
Fotografas, dizaineris, filmų kūrėjas Gosha Rubchinskiy atskleidė antrojo kūrybinio bendradarbiavimo su mados namais „Burberry“ rezultatus – pristatė kartu sukurtą 2018 m. rudens-žiemos kolekciją. Trylikos modelių kolekcija atiduoda duoklę ikoniniams „Burberry“ modeliams, langelių motyvui, tačiau kartu pristato šio sezono šalikus ir avalynę. Pristatomas rekonstruotas medvilnės – gabardino lietpaltis, padidinto dydžio paltai iš vilnos mišinio, languoti flaneliniai marškiniai ir apvalios gatvės stiliaus kepurės.
„Gosha yra ne tik neįtikėtinai talentingas dizaineris. Jis taip pat pasižymi unikaliu jautrumu ir suvokimu, kas svarbiausia čia ir dabar. Artimai su juo bendradarbiauti buvo didelis džiaugsmas ir privilegija, visi esame labai sujaudinti regėdami, kaip naujausias mūsų projektas materializuojasi ant podiumo ir net už jo ribų“, – mintimis apie bendrą darbą dalijasi Christopheris Bailey, „Burberry“ prezidentas ir generalinis direktorius. 
„Mudu su Christopheriu puikiai suprantame vienas kito veiklą. Man svarbu, jog „Burberry“ yra naujosios mano kolekcijos dalis, nes tai vienas iš pirmųjų ikoninių vakarietiškų prekės ženklų, kurie atsigręžė į Rusiją po Sovietų sistemos griuvimo“, – pasakoja Gosha Rubchinskiy.
Parašyti
Jennis
2018-04-01 10:31
That's a knowing answer to a diciffult question