Rudens tendencijos: nagų dailė Mada

Lapkričio 6, 2017. tekstas: Ieva Marija Andrulytė; nuotraukos: Vika Paškelytė; studijos meistrės: Ilona, Tatjana, Dominyka
Nagų dailės studijos „Nail Game“ įkūrėjos su „Lamų slėniu” dalijasi naujausiomis šaltojo sezono nagų dailės tendencijomis ir kviečia kurti, drąsiai eksperimentuoti ir griauti nusistovėjusias manikiūro taisykles. „Ten kur baigiasi komfortas – prasideda žaidimas!“, – šypteli studijos įkūrėjos Ieva Marija Andrulytė ir Gabrielė Martirosianaitė.

Merginos pasakoja, kad šį rudenį ir žiemą atkreipiamas dėmesys į paprastumą išskirtinėse detalėse. „Tarp viso chaoso, socialinės medijos gausybės, politikuojančių asmenybių, mados ir stilių įvairovės žvelgiame į paprastus, gamtos ir žmogaus sukuriamus grožius ir gėrybes.“  
Šaltajam sezonui patariama rinktis:

„Vielos“ efektas. Tai smarkiai pasaulyje išpopuliarėjęs ir pas mus atklydęs nagų dekoravimo būdas. Ypač populiarios minimalistinės jo formos.
Vieno nago dailė. Rekomenduojama dekoruoti tik vieną nagą: nulakuoti nagą ar jo pusę išskirtine spalva, brėžti liniją, sukurti tam tikrą subtilų elementą.
Minimalistiniai elementai ant skirtingų nagų.

Permatomos spalvos gelis. Vis daugiau mados namų renkasi natūralų gelio atspalvį ir tuomet puošia vieną ar daugiau nagų daile.
„Teptuko brūkšniai” – šią techniką galima panaudoti vieno nago dailei arba sumaišius skirtingas spalvas išgauti „akvarelės” efektą.  
Pagrindinės rudens/žiemos spalvos:
Parašyti