Ruduo namuose Interjeras

Lapkričio 13, 2018. tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė, nuotraukos: „Skandinaviški interjerai“ gamintojų archyvas
Ruduo – tai laikas, kai namų erdvė tampa pačiu artimiausiu draugu, ištikimu palydovu, maža svajonių karalyste ir tikrų tikriausia jaukumo oaze, padedančia pasislėpti nuo pačių žvarbiausių vėjų. Šiandien „Lamų slėnyje“ – patarimai, į ką atkreipti dėmesį, kad laikas, rudenį praleistas namuose, būtų dar stilingesnis.
Spalvos. Kai už lango vaizdas kasdien tampa vis pilkesniu, nepamirškite spalvų įsileisti į savo namus. Spalvotos pagalvėlės, užtiesalai ar indai – bet kas, kas į namus sugrąžins gerą nuotaiką ir spalvotas mintis!
Šviesa. Nepamirškite skirtingų šviesos šaltinių – juk būtent jie leis sukurti jaukumą rudenyje paskendusiuose namuose. Nedidelis stalinis šviestuvas knygų skaitymo kampelyje, minimalistinis toršeras šalia sofos ar fotelio... O gal dailiose žvakidėse degančios žvakės? Žaiskite šviesomis ir jų aukščiais – juk tai vienas svarbiausių akcentų tamsiais rudens vakarais. 

Minkšti paviršiai. Pledai, pagalvėlės, o svarbiausia – minkštučiai kilimai. Viskas, kas sušildys jus ir namų erdves darganotais rudens vakarais.
Sofa. Tai tikrų tikriausia namų karalienė, tad jai reiktų skirti ypač daug dėmesio. Prie sofos priderinkite tinkamą kavos staliuką ir mėgaukitės jaukiais rudens vakarais savo pačių susikurtame jaukumo kampelyje. 
Kavos staliukas. Turbūt nė vienas neprieštaraus, kad kavos staliukas, kad ir koks nedidelis bebūtų, yra ne mažiau svarbus namų baldas. Šis jaukus kampelis ypatingą reikšmę turi rudenį – kai norisi susisukti į minkštą pledą ir mėgautis ilgomis kava ar arbata kvepiančiomis akimirkomis. O kavos staliukų pasirinkimas – pats įvairiausiais. Nuo ryškiaspalvių namų akcentų, iki subtiliomis akmens faktūromis dekoruotų dizaino kūrinių.
Eklektika. Skirtingos spalvos, medžiagos, tekstūros – namai dar niekada nebuvo tokia laisva eksperimentų erdvė! Kontrastai namams suteikia gylio ir įdomumo, tad drąsiai derinkite iš pirmo žvilgsnio nederančius baldus, interjero aksesuarus. 
Daugiau baldų, šviestuvų ir interjero aksesuarų ieškokite interjero salone „Skandinaviški interjerai“ Lukšio g. 32, Vilnius.  
Parašyti