Stiliaus kodas: maudymosi kostiumėliai Mada

Balandžio 23, 2018. tekstas: „Twins“ , nuotraukos: asmeninis archyvas
Pavasario šiluma mums praneša, kad vasara jau čia pat. O vasarą pats svarbiausias drabužis – maudymosi kostiumėlis. Mados apžvalgininkės Dovilė ir Živilė Kurauskaitės, pasivadinusios Twins vardu, dalijasi patarimais, koks maudymosi kostiumėlis privalo būti kiekvienos moters spintoje.

Vientisas maudymosi kostiumėlis. Šį sezoną ir toliau išlieka madingi vientisi maudymosi kostiumėliai. Dėl to tikrai nereiktų supykti – būtent šio stiliaus kostiumėliais galime paslėpti tam tikrus netobulumus. Šį vasaros sezoną itin madingi vientisi maudymosi kostiumėliai su gilia iškirpte, 90-ųjų stiliaus su aukšta iškirpte ties klubais. Jei šį sezoną norite atrodyti žaismingai, nepraleiskite progos įsigyti maudymosi kostiumėlį, margintą raštais ar dryžiais.

Spalvos. Itin madingi avietinės spalvos, ryškiai raudoni, spindintys ir blizgantys maudymosi kostiumėliai. Šį vasaros sezoną gerai pasijus tos, kurios nemėgsta derinti viršutinių ir apatinių kostiumėlio dalių. Juoda ir balta spalvos, tai klasika, kurios niekada neišeina iš mados ir puikiai paryškina vasaros įdegį.

Aksesuarai. Nepamirškite prie maudymosi kostiumėlio priderinti aksesuarus: saulės akinius, auskarus. Šio sezono topas – saulės akinai su katės akių formos rėmeliais. Taip pat nepraleiskite progos įsigyti apvalios formos tamsius akinius. Kuo įdomesnė akinių rėmelių forma – tuo ryškiau ir originaliau atrodysite. Taip pat šią vasarą madingi masyvūs įvairiausių formų ir spalvų auskarai.

Kaina. Mada sukasi greičiau, nei galime ją pavyti, tad rekomenduojame maudymosi kostiumėliui neišleisti per daug. Juk, greičiausiai, kitą sezoną norėsite naujo! Auksinis patarimas: stenkitės maudymosi kostiumėlį įsigyti dar žiemos metu.

Ši vasara bus ypatinga, nes maudymosi kostiumėlių tendencijos leis atsiskleisti visoms asmenybėms. Nepamirškite tuo pasirūpinti, kiek anksčiau nei ateis vasara, ir galėsite mėgautis stilingu ir originaliu vasaros įvaizdžiu!
Parašyti