Stilingas ruduo: šešios tendencijos Mada

Rugsėjo 12, 2018. tekstas: Ieva Žakaitytė, nuotraukos: Ieva Žakaitytė
Kiekvieną rudenį parduotuvių lentynose demonstruojamos naujos kolekcijos susuka galvą. Ką išsirinkti, kad atrodytum stilingai? Išrinkome kelias naujausias rudens-žiemos sezono tendencijas – kad puošnių drabužių savo spintoje surastų kiekviena.
Blizgesys 

Visos parduotuvių lentynos tviskės ir žibės futuristiniu sidabru, kuris privers pasijusti it mokslinės fantastikos filme. Viskas, ką spintoje slėpei (įvairiausių atspalvių sidabras, nesvarbu tai kelnės ar suknelė, o gal striukė?) šį rudenį tau tikrai pravers.
Septintasis dešimtmetis

Mados pasaulyje jau kelis sezonus madingas senas per didelis tėčio džinsinis švarkelis – jis puikiai tiks norinčioms pasijusti lyg nužengus nuo podiumo. Jeigu prie jo priderinsi sportbačius ir siaurus akinius nuo saulės – tikrai atrodysi stilingai.
Vasaros ilgesys 

Ruduo vos prasidėjo, o mes jau laukiame kitos vasaros. Viskas, kas ją primins, bus madinga: puoškitės lengvos medžiagos kostiumėliais, gyvūnų raštais margintomis suknelėmis, o ant galvos ryšėkite skareles. 
Sąmoninga mada

Nepaisant to, kad praeitis dažnai įkvėpia kūrėjus,  mada vis tiek keičiasi ir juda į priekį. Mados dizainerės Stellos McCartney pavyzdžiu pasekė garsūs mados namai – „Gucci“, „Gyvenchi“, „Calvin Klein“ – ir atsisakė naudoti natūralų gyvūnų kailį. Juk užsimetusi netikro kailio kailinukus gali atrodyti taip pat puikiai! 
Santūri elegancija

Ši tendencija kaip tik toms, kurios dievina uždarą stilių. Šį rudenį visos stilingiausios nepagailės drabužių sluoksnių ir dėvės daug uždarų drabužių.
Vyro spintoje

Iš tvido pasiūti paltai ir švarkai, šiek tiek per dideli ir neįprastai plačių pečių modeliai. Jeigu savo spintoje surasi sijoną ar suknelę, pasiūtą iš tvido medžiagos, įtrauk ją į savo rudens garderobą.
Parašyti