Tendencija – skarelės Mada

Birželio 21, 2018. tekstas: „Twins“ , nuotraukos: asmeninis archyvas
Turbūt įprasta vasaromis dėvėti galvos apdangalus ne tik dėl praktiškumo, bet ir dėl stiliaus. Įvairiausių formų skrybėlės šiltuoju metų sezonu niekada nebuvo nustumtos į šalį. Šį sezoną galvos skrybėlės vis dar išlieka stilinga įvaizdžio detale, tačiau mados pasaulyje vėl prisikėlė šeštajame ir septintajame dešimtmečiuose populiarios šilkinės galvos skarelės. Taip, galvos skarelės! Ir nemanykite, kad tai tik močiučių reikalas. Šį sezoną jas išpopuliarino mados namai „Versace“, pasiūlę aukso spalvos raštuotas galvos skareles ir surišę jas po kaklu. 

Mados stilistės „TWINS“ dalijasi idėjomis, kaip ir kur dėvėti šilkines skareles, jomis pagyvinti savo įvaizdį bei atrodyti subtiliai ir romantiškai.
Skareles derinkite prie kitų garderobo detalių 

Septintojo dešimtmečio stiliumi surištos skaros kuo puikiausiai derės su akiniais nuo saulės. Ypač stilingai atrodysite su katės akių formos rėmeliais. Beje, galvos skaras puikiai galite dėvėti ir šaltuoju sezonu.

Raštuotos skarelės – prie vienspalvių derinių

Itin romantiškai atrodysite priderinę spalvotą galvos skarelę prie juodos spalvos suknelės ar baltų platėjančių kelnių. Tai puikus būdas pagyvinti garderobą!

Skaralė – ne tik ant galvos

Iš tiesų, šilko skarelės gali būti labai universalios. Pirmiausia, skarele galima papuošti rankinę, kaip tai daro mados namai „Balenciaga“, „Mulberry“ ir kt. Taip pat šio sezono tendencija – ryšėti šilko skareles ant kaklo, jomis papuošti riešą. Kaklo skarelės puikiai tinka tiek prie griežto aprangos stiliaus, tiek prie kasdieniško garderobo – megztinio ar džinsinio švarkelio. „Balenciaga“ mados namai siūlo skarele aptraukti masyvias apyrankes ar netgi auskarus.

Šį sezoną skarelės valdo ir tik nuo jūsų fantazijos priklauso, kaip jas panaudoti.
Parašyti