Vitaminai akims: instagramo geriausi pagal Atėnę Malinauskaitę Kita

Birželio 12, 2018. tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė
„Kaip malonu rasti paskyrą, kuri užkabina ir nebepaleidžia, – sako Atėnė Malinauskaitė, mados ženklo „Atuko“ įkūrėja. – Dievinu, kai įrašai yra bendros istorijos pratęsimas, kai jie dera tarpusavy, o į instagramą pažiūrėta kaip į galimybę kūrybiškai išreikšti save. Juk įvaizdis socialiniuose tinkluose, kaip ir drabužiai, apie žmogų pasako tikrai daug. Tai paties žmogaus sukurtas fasadas, kuris, nors kartais ir neatitinka realybės, leidžia pamatyti, kaip žmogus nori būti matomas, ką gyvenime jis pastebi, kas jam svarbu, o kas lieka už nugaros“, – apie socialinius tinklus pasakoja Atėnė. 
Nuotr. Guoda Jucevičiūtė
1. Débora Rosa | @deborabrosa ir kita jos kuruojama paskyra @fashiiongonerouge.
Ji atitinka viską, apie ką kalbėjau. Kaip nuostabu, kai žmogus sugeba ne tik neatsilikti nuo mados, bet ir neprarasti savęs! Taip nemėgstu aklo mados sekimo, kai tame pametamas savitumas. Negražu ir net kvaila būti tik madingu.
@deborabrosa 
@fashiiongonerouge
2. Cat Morrison | @__s____o.
Stilistės Cat Morrison sukurta paskyra. Maistas akims, ištroškusioms išgryninto pateikimo, kas yra madinga. Gali valandų valandas klaidžioti pintereste ieškodamas kažko TOKIO arba gali užeiti į jos instagramą ir rasi tai akimirksniu!
3. Lauren Manoogian | @laurenmanoogian.
Čia vienas iš tų atvejų, kai sunku susitaikyti, kad ne tu tai sukūrei... 
4. Damoy By Florence | @damoyantwerp.
Estetiška, švaru, minimalu. Taip, kartais pabosta, lyg ir tas pats per tą patį... Bet nesugrįžti atgal – sunku.
5. Cupro Fashion | @cupro_.
Na, ar reikia čia dar kažką pridurti?
Sekite Atėnės kasdienybę čia. 
Parašyti