Aistės Svarauskaitės vitaminai akims Kita

Lapkričio 22, 2017. tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė; nuotrauka: Dovilė Zubytė
Tinklaraštininkė, tinklaraščio „Basic Approach“ įkūrėja Aistė Svarauskaitė dalijasi įkvepiančiais savo instagramo paskyrų favoritais. 
1. Stefanie Giesinger | @stefaniegiesinger 
Negaliu atsižiūrėti į šią merginą! Mane žavi, kaip ji derina berniukišką laisvalaikio stilių su itin moterišku, visada atrodo puikiai! Jos instagramo istorijos atskleidžia, kokia ji paprasta, šmaikšti ir tokia pat kaip mes visos.
2. Andy Torres | @stylescrapbook 
Šią merginą seku jau šešerius metus ir galiu pasakyti, kad ji buvo viena mano įkvėpėjų pradėti rašyti savo tinklaraštį. Man labai patinka jos netikėti stiliaus sprendimai ir tai, kad būdama 180 cm ūgio ji bene kasdien drąsiai aunasi aukštakulnius ir žygiuoja užkariauti pasaulio!
3. Debi Flugge | @debiflue  
Tobulo grožio nuotraukos iš pačių nuostabiausių pasaulio kampelių. Kasdien žiūriu ir noriu keliauti į visas šias vietas paskui ją. Kartu su jos fotografu! 
4. Brigita Jagelavičiūtė | @iambrigita 
Nors seku nemažai stiuardesių, nes man įdomus jų kasdieninis gyvenimas tarp debesų, tačiau lietuvaitė Brigita yra viena mano mėgstamiausių! Labai mėgstu ne tik nuostabias jos nuotraukas instagrame, bet ir kelionių vlogus „YouTube“ kanale, kur ji parodo įdomiausias vietas šalyse, kuriose lankosi.
5. Jose | @naturally.jo 
Nors nesu nei veganė, nei vegetarė, bet šio šešiolikmečio vegano paskyra yra tikras maistas akims. Neįtikėtainai gražiai patiekiami desertai – ko daugiau gali reikėti dienos pradžiai?
Sekite Aistės kasdienybę čia.
Parašyti