Dantų šepetėlis, sukūręs revoliuciją Kita

Rugpjūčio 25, 2020.
Nuo tada, kai „Jordan Green Clean“ tvarūs dantų šepetėliai 2019-aisiais atkeliavo į rinką, jie laikomi tikrais revoliucionieriais, besiskinančiais kelią tvarumo, dizaino ir funkcionalumo srityse. Kiekviena šių šepetėlių detalė kruopščiai apgalvota, nė viena smulkmena nepraslydusi pro akis: jų rankenėlės sukurtos iš 100 proc. perdirbto aukštos kokybės plastiko, šereliai yra augalinio pagrindo, o pakuotės – iš perdirbto popieriaus. 
„Green Clean“ linijos teigiamos pasekmės aplinkai milžiniškos – nuo jos pasirodymo beveik 40 tūkst. kilogramų įprasto plastiko buvo pakeista į aplinkai draugišką perdirbtą plastiką. Nenuostabu, kad praėjusiais metais „Jordan Green Clean“ išrinkti geriausiais aplinkai draugiškais dantų šepetėliais. 

Novatoriškoji šepetėlių linija buvo ir absoliutus danų laikraščio „Politiken“ atlikto testo nugalėtojas. „Nors šepetėlis ir yra pagamintas iš plastiko, įsigydami jį galite būti visiškai ramūs, kad jūsų pasirinkimas – atsakingas ir draugiškas aplinkai. Tvarių produktų gyvenimą tyrinėju jau daugiau nei trisdešimt metų ir galiu užtikrinti, kad tai pats tvariausias iki šiol pagamintas dantų šepetėlis. Net jį sudeginus jis padarytų mažesnį poveikį aplinkai nei sudegintas medinis ar bambukinis šepetėlis“, – apie „Jordan Green Clean“ pasakoja profesorius Henrikas Wenzelis iš Pietų Danijos universiteto. 

2020-aisiais pristatyti dar trys nauji „Green Clean“ linijos produktai – suaugusiųjų ir vaikų dantų pasta bei dantų siūlas. Dantų pastos tūbelė pagaminta iš 50 proc. perdirbto plastiko, o jos sudėtyje – net 98 proc. natūralių ingredientų. „Green Clean“ dantų siūlas taip pat neatsilieka nuo savo bendražygių: plastikinė jo dėžutė pakeista kartonine, o pats siūlas yra veganiškos kilmės ir suvyniotas aplink perdirbto plastiko šerdį. 

„Green Clean“ linija – tai tik kelio į tvaresnę burnos priežiūrą pradžia! Ilgalaikis „Jordan“ tikslas – mažinti pirminių žaliavų (plastiko bei popieriaus) naudojimą savo produkcijos gamyboje ir kur įmanoma pakeisti šias žaliavas perdirbtomis ir aplinkai draugiškesnėmis! 
Parašyti