Džiugios naujienos Lamų slėnyje! Menas

Rugsėjo 8, 2021. nuotraukos: Edvino Bružo asmeninis archyvas
Lamos turi džiugių žinių – nuo rugpjūčio fotografas, dizaineris, žurnalo „Water Journal“ įkūrėjas Edvinas Bružas prisijungė ir prie „Lamų slėnio“ komandos! Su Edvinu susipažinome prieš penkerius metus jam išleidus pirmąjį vandens kompleksiškumą analizuojančio žurnalo numerį. Tuo metu nei jis, nei mes dar nežinojome, kur ši jauno lietuvio kelionė jį nuves, tačiau visus šiuos metus su tyliu susižavėjimu iš tolo ją stebėjome. „Tiesiog sekiau savo akimis ir ką jos mato“, – pasakodamas apie išskirtinį gebėjimą pajausti vizualaus gyvenimo pulsą kukliai šypsosi Edvinas.  
„Esu tikras – viskas prasideda nuo požiūrio. Į bet kokį projektą svarbu žvelgti kaip į kūrinį, o ne eilinę užduotį. Nors tai gali skambėti šiek tiek įnoringai, bet iš tiesų toks požiūris nustato viso projekto toną. Kadangi beveik visada procesas vyksta kartu su klientu, kuris kreipiasi į mane su konkrečia idėja, prieš pradėdamas planuoti ir dalintis savosiomis idėjomis, aš stengiuosi kiek įmanoma geriau įsiklausyti ir iš tiesų suvokti, ką klientas bando komunikuoti, ką nori pasiekti. Daugeliu atvejų bendrą vizualinę projekto kalbą pavyksta sukurti po pirmojo pokalbio, o vėliau ją tereikia palaipsniui tobulinti, koreguoti. Jei projektas neturi nuoseklios istorijos, esu linkęs ją subtiliai kurti pats, pristatydamas tam tikrus vaizdinius elementus, kurie lydės knygos skaitytoją nuo pradžios iki pabaigos. Dažnai bandau įsivaizduoti save kito žmogaus kūne, kad galėčiau aiškiau pajusti jo pirmąjį įspūdį. Leidinį stengiuosi sudėlioti taip, kad kiekvienas patirtų literatūrinę ir vaizdinę kelionę. Dizainą ant popieriaus galėčiau palyginti su paroda galerijoje: turi būti įvadas, gerai pristatyta darbų kolekcija, organizuota kelio paieškos sistema ir graži pabaiga. Tuomet belieka tikėtis, kad visa tai paliks skaitytojui įspūdį ir kad jis ko nors pasisems", dalijasi kūrėjas.
Sveikas prisijungęs, Edvinai! 

Visa pažintis su dizaineriu – rugpjūčio elektroniniame numeryje
Parašyti
NYC NY Moving companies
2021-09-21 02:00
It’s difficult to occur by well-knowledgeable folks On this distinct matter, nonetheless, you audio like you know very well what you’re discussing! Thanks