Harmoninga miego patirtis Interjeras

Birželio 21, 2023. nuotraukos: „Lono“ archyvas
Meilė Lietuvai, kultūros paveldo ženklai ir muzika – tai kelios subtilios detalės, užimančios itin reikšmingą vietą tiek kiekviename čiužinių ir lovų gamintojo „Lonas“ produkte, tiek visos jų komandos puoselėjamose vertybėse. Nuo lovos ir čiužinio iki aukščiausios kokybės patalų – kiekvieną dieną savo darbu „Lono“ komanda stengiasi sukurti harmoningą miego patirtį, kurioje subtiliai suderėtų kiekviena, net ir pati smulkiausia detalė.
Subtilūs lietuviškumo ženklai 

Akylesni pirkėjai „Lono“ produkcijoje gali rasti ir subtiliai užslėptų, ir atlapaširdiškai atvirų meilės Lietuvai ir senosioms tradicijoms ženklų. Pradedant lietuviškais lovų pavadinimais kaip „Dobilas“, „Liepa“ ar „Tyla“, baigiant į gaminius kruopščiai įsiuvama Lietuvos vėliavėle – lietuviškos šaknys ir jų simboliai išdidžiai lydi bene visus „Lono“ gaminius. 

Siekiant dar stipriau pabrėžti lietuviškas šaknis, buvo sugalvotas ir vienas ypatingas simbolis – Lono Saulė. Tai specialiai sukurtas grafinis elementas, jungiantis kelis skirtingus baltiškus motyvus ir simbolizuojantis gyvybę, saugią aplinką bei komfortą. Lono Saulė – visa ko pradžia ir pabaiga – it jaukus palinkėjimas kiekvienam, įsigyjančiam „Lono“ gaminius. Mažas, bet svarbus akcentas, primenantis apie lietuviškas mūsų šaknis.
Ne viename „Lono“ gaminyje galima pastebėti ir daugiau lietuviškos kultūros paveldą puoselėjančių simbolių. Unikaliais senovę menančiais raštais daigstomi „Lono“ čiužiniai bei antčiužinių užvalkalai. Toks dygsniavimo raštas – tai dar viena stilistinė sąsaja su senosiomis tradicijomis. Juk būtent dryžuoti, grubaus audimo audiniai buvo būdingi dabartinių čiužinių pirmtakams, tarmiškai vadintiems „šienikais“. Kadangi čiužinių užvalkalai, palyginti su visa kita namų tekstile, anksčiau buvo gana kuklūs, remdamiesi šia tradicija, naujuose čiužiniuose „Lono“ kūrėjai taip pat atsisakė visko, kas nėra būtina, ir paliko tik tai, kas svarbiausia. 

Atmintin giliai įsirėžia ir išskirtinis tautiškų raštų audinys – iš jo sukurta lova, ją papildantys baldai bei namų tekstilė nepalieka abejingų. Tai dar vienas simbolis ir duoklė mūsų namams – Lietuvai. Šiuo išskirtiniu audiniu aptraukti baldai ir aksesuarai sukuria jaukumą, o į namus įneša nepaprasto, sãvo jausmo. Nepaisant jo išskirtinumo, šis audinys itin universalus, todėl derės tiek ramybe ir poilsiu alsuojančiuose „rustic“, tiek ir moderniuose interjeruose. Tai akcentai visiems, kam norisi į namus įnešti subtilaus praeities dvelksmo.
Lietuviški pavadinimai – iš meilės savam kraštui 

Dobilas, liepa, upė, vakaras, kopa, vasara, linas – skamba it odė lietuviškai gamtai, tiesa? Iš tiesų, šie gražūs lietuviški žodžiai ne tik mintimis nukelia į pažįstamus peizažus, simbolizuoja lietuviui be galo artimą gamtos prisilietimą ir natūralumą, bet ir yra „Lono“ gaminių pavadinimai. Kiekvienas jų tarytum atspindi ypatingą būseną, sukelia šiltus jausmus. Nenuostabu, kad visas šias vertybes puikiai atliepia ir šiuos pavadinimus gavę produktai.

Miego muzika 

Ar jums neatrodo, kad miegas ir muzika savotiškai susiję? Ramios melodijos mintimis nuneša į tobulą harmoniją, kurią pasiekti galima tik miegant. Nenuostabu, kad kuriant „Lono“ gaminius muzika atlieka ypatingą vaidmenį, – kompanijos įkūrėją švelnios melodijos lydi dar nuo paauglystės. Meilę ir aistrą atsinešus ir į verslą, „Lono“ miego koncepcijoje gimė muzikinė linija, kurią tobulai apibūdina „Lono“ įkūrėjo, bardo Kazimiero Jakučio mintis: „Prisiminkite tylą salėje, kai prasideda koncertas. Tą akimirką pranyksta kasdienybės rūpesčiai ir jūs panyrate į garsų jūrą. Ar ši akimirka jums nepanaši į jausmą prieš užmiegant?“

Miego muzika – taip „Lonas“ vadina miegamojo erdvę ir harmoningą jos kūrimą. Už viską čia svarbiausias jausmas, kviečiantis užsimerkti ir pajausti, kaip skamba ne kieno nors kito, o būtent jūsų miego melodijos. Radę atsakymą, visa kita palikite miego komforto ekspertams – jie pasirūpins ramybe, jaukumu ir harmonija alsuojančia jūsų miego patirtimi.
Parašyti