Iškylos šaltuoju metų laiku - įmanoma! Maistas

Lapkričio 17, 2021. nuotraukos: ir patarimai: Krista Sabaitytė
Pikinikus miške ar ilgus pasivaikščiojimus prie jūros puikiai galima tęsti ir šaltuoju metų laiku, tad nebijokite saulėtus savaitgalius leisti gamtoje! Pikniko krepšį papildykite termosu arbatos, išsikepkite obuolių tartaletę ir keliaukite mėgautis gamtos magija - pasakoja ir patarimais dalijasi pusryčių klubo „First Blush“ bendraįkūrėja Krista Sabaitytė.
Kaip paruošti pikniką gamtoje šaltuoju metų laiku 

Piknikų svarbiausia sudedamoji dalis yra mylimi žmonės su kuriais dalinsitės šviežiausiais savaitės įvykiais ir juokausite. Kitaip sakant, svarbiausiai gera nuotaika!

Tačiau savo piknikų neįsivaizduoju be kavos ar arbatos, kuri sušildo net ir žvarbiausią dieną. Bei, žinoma, užkandžių, kurie gali būti patys įvairiausi: nuo saujelės riešutų iki ryte iškepto, dar šilto pyrago. 

Planuodami su draugais pikniką, visada apsitariame, kas kuo pasirūpins - taip išvengiame maisto pertekliaus ir sutaupome laiko.
Vieta pasirūpinkite iš anksto

Piknikai gamtoje šaltuoju metų laiku nereikalauja daug papildomo pasiruošimo, bene svarbiausia dalis apgalvoti, kur galėsite prisėsti ar pasidėti piknikui skirtus indus su užkandžiais. Visada gelbsti jau įrengtos stovyklavietės miškuose ar prie vandens telkinių, arba tiesiog rastas rąstas miške. Žinoma, galima naudoti ir savo iškylos baldus, kurie neužima daug vietos, bet reikalauja turėti transporto priemonę. 

Taip pat, jei jau spaudžia šaltukas, vertėtų pagalvoti ir apie laužavietės vietą - ne tik šilumai, bet, galbūt, ir maisto gamybai. Galite išsikepti mėsainių, išsivirti sriubos ar pasigaminti troškinį.

Nepamirškite šiltai apsirengti ir patartina turėti šiltų užklotų, jei kartais bus vėsoka.
Svarbiausia - nebijokite iškylauti vėsesniais orais!

Iškylos yra džiaugsmas, kai buitinius dalykus paliekame namuose, o pakeitę aplinką, gamtoje atsigauname ir pailsime. Vėsesni orai neturi atimti iš mūsų gražių akimirkų, nebijokime ieškoti sprendimų, kad ir šaltasis metų laikas būtų ypatingas.

Taip pat, iškylos ir susitikimai su draugais gamtoje gelbsti ir šio, sunkaus pasauliui, periodo konstekte.
O jei nenorite patys rūpintis pikniko paruošimu, galite kreiptis į pusryčių klubą „First Blush“! 

Jo įkūrėjos Krista Sabaitytė ir Viktorija Aprimaitė sukurs jums pačią ypatingiausią iškylą. Miške, mieste, namuose, sodyboje ar pajūryje: 
www.firstblushclub.com
Parašyti