Išskirtinė poilsio oazė Interjeras

Rugsėjo 27, 2021. tekstas: Adelė Galdikaitė, nuotraukos: „Hansgrohe SE“ archyvas
Tekantis vanduo turi ypatingą galią atpalaiduoti, nuraminti mintis ir kūną. O kartais tam, kad pasijaustume lyg pačiame geriausiame SPA ar atostogose, net nebūtina niekur keliauti iš namų – mūsų vonios kambarys yra viskas, ko reikia pabėgimui iš kasdienio šurmulio į save. Kartu su naujausia dizaino studijos „Barber Osgerby“ praustuvo, vonios ir dušo kolekcija „AXOR One“ vonios kambarį paverskite pačia elegantiškiausia savo poilsio ir ramybės oaze.
Unikalioms poilsio akimirkoms 

Ieškantys išskirtinių vonios kambario sprendimų gali rinktis iš itin plačios „AXOR One“ kolekcijos, kurią sudaro trisdešimt vienas gaminys, įskaitant vienos skylės, dviejų skylių, trijų skylių ir sienoje montuojamus vandens maišytuvus praustuvui, ant grindų statomą vonios maišytuvą su rankine dušo galvute ir „AXOR One“ termostatinį modulį voniai ar dušui. Termostatinis modulis išsiskiria didelėmis, aiškiai pažymėtomis ir preciziškai veikiančiomis valdymo rankenomis, kurios leidžia intuityviai įjungti ir išjungti dušo ar vonios vandens sroves, o masyvus centrinis termostato valdymo ratas užtikrina itin tikslų temperatūros ir vandens srauto reguliavimą. Platų dušo prietaisų asortimentą sudaro dušų galvos ir rankinės dušo galvutės, pasižyminčios monolitinėmis formomis ir novatorišku lietaus bei „PowderRain“ purškimo skylučių išdėstymu diske. O „AXOR One“ dušo sistema „Showerpipe“ yra puikus ir labai patogus viskas viename derinys – dušas virš galvos, rankinis dušas, sieninis stovas ir sieninė jungtis. Kolekcija pasižymi ne tik itin tiksliu ir patogiu vandens valdymu, bet ir estetiška prietaisų išvaizda, kurią išryškina ir papildo „AXOR Universal Circular“ aksesuarų serija. Norintiems vonios kambarį paversti dar unikalesne namų poilsio oaze, visą kolekciją galima individualizuoti pasirenkant madingus matinius juodus arba kitus paviršius iš plačios „AXOR FinishPlus“ spalvų paletės. 

Naujai interpretuoti žinomų formų archetipai 

„AXOR One“ kolekcija dizaino pasaulyje žinoma jau nuo 2015 metų, kai buvo pristatytas interaktyvus termostatinis dušo valdymo elementas. Šiais metais „AXOR“ komanda stebina patobulinta kolekcija su papildomais „AXOR One“ produktais, skirtais praustuvui, voniai ir dušui. Siekdami aiškesnių funkcijų ir geresnio valdymo, architektai ir interjero dizaineriai Edwardas Barberis ir Jay'us Osgerby naujai interpretavo jau gerai žinomų formų archetipus. Pažangi „Select“ technologija, siūlanti naują sąveikos būdą, suteikia galimybę vandens tekėjimą ir jo temperatūrą valdyti vienu bendru valdikliu. Šis nesudėtingas, intuityvus ir itin tikslus vandens valdymas atspindi visoje kolekcijoje ryškų dizainerių išradingumą. 

„Kaip mesti iššūkį archetipui? Pasitelkiant meną ir mokslą, išradimą ir sąveiką. „AXOR One“ provokuoja vandens atmintį, tačiau pateikia naują jo valdymo būdą, kuris yra daug tikslesnis ir neįtikėtinai rafinuotas. Unikalius „AXOR One“ produktus sukurti leido mūsų į dizainą orientuotas mąstymas ir neįtikėtinas „AXOR“ inžinierių darbas“, – pasakoja Edwardas Barberis ir Jay'us Osgerby. 

Holistinis dizainas 

Grakščios formos, suapvalinti kampai, švelniai siaurėjantys išlenkti čiaupai ir harmoningos proporcijos – naująją „AXOR One“ kolekciją vienija elegantiškas holistinis dizainas, pasižymintis išskirtine pagaminimo kokybe. „AXOR FinishPlus“ gaminiai žavi nesenstančiu dizainu, ne tik chromuotais, bet ir matiniais juodais „Matt Black“ bei daugybe kitų išskirtinių paviršių, bet kuriam vonios kambariui suteiksiančių elegancijos ir rafinuotumo. 
Parašyti