Jei rūpi, ką segime ant riešo: išmanusis laikrodis, apjungiantis stilių ir technologijas Tech

Rugsėjo 22, 2021.
Ar žinojote, kad viena įdomiausių stiliaus ir technologijų evoliucijos istorijų priklauso rankiniams laikrodžiams? Pirmuosius rankinius laikrodžius, kaip manoma, pradėjo dėvėti moterys, nes norėjo aksesuaro, kuris atkreiptų aplinkinių dėmesį į baltas jų riešų vidines puses. Vėliau tokius laikrodžius smarkiai išpopuliarino Pirmojo pasaulinio karo pilotai, kuriems laikrodžio rodyklė padėjo sekti lėktuvo kuro bako likutį, tad jie kišeninius laikrodžius prisirišdavo prie riešo. Dar vėliau mechaninius laikrodžius pakeitė kvarciniai, o po jų – išmanieji, kuriais naudojamės ir iki šiol. Šiandien matome, kad istorijos ratas pilnai apsisuko ir šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai ne tik pažangūs technologiškai, bet ir grįžo prie savo ištakų – gražaus, stilingo aksesuaro. 
Stebint laikrodžių istoriją, ilgainiui susiformavo skirtingos jų tendencijos – nuo įvairių įmantrių ciferblatų ar metalinių dirželių iki sveikatos stebėsenos ar sporto funkcijų. Iš viso būtent rankinių laikrodžių evoliucija užtruko kiek daugiau nei šimtmetį, o šiandien pagaliau sulaukėme tokių laikrodžių, kurie savyje sujungia tiek istorines stiliaus detales, tiek pažangiausias technologijas. Vienas tokių – „Huawei Watch 3 Elite“. Tai – išmanusis laikrodis su klasikiniu metaliniu dirželiu ir tokiu ciferblatu, kokį pasirenkame patys. 

 Taigi, kaip šiandien rasti pažangiausią ir stilingiausią išmanųjį laikrodį, kuriame būtų užkoduotas ne vienas istorinis laimėjimas? Patariame atkreipti dėmesį į tris svarbiausius dalykus: dizainą, išmanių funkcijų įvairovę ir tai, kiek po įkrovimo laiko laikrodžio baterija. 

Ar stilius ir technologijos dera tarpusavyje? 

Pirmieji išmanieji laikrodžiai, pasirodę rinkoje, savo išore kiek priminė fantastinius filmus ir buvo šiek tiek futuristiniai. Tuo metu šiandien net ir išmanieji laikrodžiai prisijaukino klasikinį (arba kitaip – niekada neišeinantį iš mados) dizainą. Pavyzdžiui, naujasis laikrodis „Huawei Watch 3 Elite“ turi klasikinį metalinį dirželį, todėl toks laikrodis tiks tiek darbiniame susitikime, tiek leidžiant laisvalaikį su draugais ar keliaujant. Taip pat „Huawei Watch 3 Elite“ pasižymi minimalistiniu dizainu – apskritas, turi itin jautrų liečiamąjį ekraną, o sukamoji karūnėlė neperkrauta bereikalingais mygtukais. 

Išmanieji laikrodžiai šiandien išsprendžia ir dar vieną metų metus gyvavusį rankinių laikrodžių trūkumą – statinis ciferblatas. Norėdavote laikrodžio skirtingoms progoms? Tekdavo keisti laikrodį. Tuo metu „Huawei Watch 3 Elite“ laikrodžiuose yra iš anksto įdiegti stilingi ciferblato dizaino modeliai. Čia galime rinktis ir animuotą dizainą, su kuriuo nustebinsime aplinkinius. Iš viso šiame laikrodyje galime rinktis iš daugiau nei 1000 skirtingo dizaino modelių. Be to, šiandien ciferblato dizainą galime susikurti netgi patys. 

 Laikrodis – sveikatinimo ir sporto treneris? 

Žinant, koks svarbus šiandien tampa sportas, sveikas gyvenimo būdas ir nuolatinis jo palaikymas, įsitikinkite, kad jūsų išmanusis laikrodis bus tam pasiruošęs. Pavyzdžiui, „Huawei Watch 3 Elite“ turi daugiau nei 100 skirtingų treniruočių režimų. 19 iš jų – skirti profesionalams ir apima treniruotes tiek lauke, tiek viduje, o taip pat yra net 85 individualūs režimai, automatiškai aptinkantys 6 dažniausiai pasitaikančias treniruočių rūšis. Jei norite papildomų duomenų, telefone tiesiog įsijunkite programėlę „HUAWEI sveikata“ ir joje lengvai galėsite pasiekti išsamius sveikatos duomenis bei pasinaudoti pažangiausia maršrutų sekimo funkcija, kuri naudoja daugiamodalinį GNSS vietos jutiklį. 

„Huawei Watch 3 Elite“ laikrodis pasižymi ir ne vienu pažangiu sveikatos stebėsenos sprendimu. Pavyzdžiui, šis išmanusis laikrodis turi odos temperatūros jutiklį, kurio dėka visuomet žinosime, kada ji pakilo. Taip pat stebina ir „Huawei“ širdies ritmo stebėsenos technologija „TruSeen 4.5“, kuri naudoja šešis viename LED ir keturis fotodiodus, todėl šviesos įsiskverbimas yra geresnis. Galiausiai, „Huawei Watch 3 Elite“ išsiskiria netikėtu „sveikatos draudimu“: jei laikrodis užfiksuoja, kad jūs nukritote ar praradote sąmonę, iš karto apie tai pranešama numatytam kontaktui, o 5 kartus spustelėjus mygtuką „aukštyn“ – susisiekiama su greitosios pagalbos tarnyba. 

Kiek ilgai tarnauja po įkrovimo? 

Ilgai po įkrovimo veikianti baterija – vienas svarbiausių išmaniojo laikrodžio išskirtinumų, nes laikrodį norisi segėti kuo ilgiau. Naudojant „Huawei Watch 3 Elite“ išmaniuoju režimu (pagal įprastą scenarijų), jis po įkrovimo veiks 3 dienas, o aktyvavus ypač ilgo baterijos veikimo režimą – net 14 dienų. Tokia laikrodžio baterija užtikrins, kad galėtume nepertraukiamai stebėti savo sveikatos duomenis ar širdies ritmą dienos metu – „Huawei Watch 3 Elite“ nereikės nuolat nusiiminėti greitiems įkrovimams. 

Naujasis „Huawei“ išmanusis laikrodis turi dviejų lustų architektūrą, kuri užtikrina ne tik galingesnį įrenginio veikimą, bet ir kur kas geriau subalansuotą duomenų apdorojimą. Kaip vyšnia ant torto – pažangusis bendrovės algoritmas 3.0, kurio paskirtis – taupyti energiją ir užtikrinti geresnį laikrodžių baterijos veikimą. 

Taigi, jeigu vertinate skoningus, išskirtinius laikrodžius, bet tuo pat metu norite naudotis ir visomis šiuolaikinėmis išmaniosiomis funkcijomis bei nemėgstate, kai jūsų įrenginiai per greitai išsikrauna – „Huawei Watch 3 Elite“ yra būtent jums subalansuotas išmanusis laikrodis. 
Parašyti