Kaip įsikurti stilingas ir kūrybingumą skatinančias dirbtuves? Interjeras

Sausio 6, 2022.
Kiekvienas žinome – dedikuota darbo erdvė skatina produktyvumą ir padeda geriau susikaupti. Ieškantiems, kaip susikurti darbui skirtą erdvę namuose, kviečiame perskaityti šį straipsnį. Tačiau norintiems susikurti erdvę ne tik darbui, bet ir savo kūrybiniams projektams, paruošėme keletą naujų rekomendacijų, kaip įsikurti stilingas dirbtuves namuose. 
Šviesa

Tinkamai apšviesta darbo vieta yra būtina bet kokiems projektams, tačiau tai ypatingai svarbu, jei užsiimate rankdarbiais, reikalaujančiais ypatingo kruopštumo. 

Jei jūsų viršutinis apšvietimas nėra pakankamai stiprus, pasistatykite papildomą stalinę lempą. Šiuo metu populiarūs ir LED sprendimai, integruoti į lubas, sienas ar netgi grindis.
Įrankiai – pasiekiami ranka

Ši erdvė skirta kurti, tad ir įrankiai, skirti kūrybai, dirbtuvėse turi būti lengvai ir patogiai pasiekiami. Tam galite pasitelkti įvairius stiklinius indelius, lentynas, stalčius ar krepšelius. Taip pat įrankiams galite išnaudoti ir sienas. Taip ne tik sutaupysite erdvės, bet ir dirbtuvės atrodys originaliau. 
Rinkitės didesnį stalą

Net jei ir stalas užims didžiausią kambario vietą, kūrybiniams projektams stalas yra būtinas, tad rinkitės jį kuo didesnį ir patogesnį. Jame nebūtinai turi būti stalčiai – tam galite išnaudoti jau anksčiau paminėtas sienas. 
Palikite galimybę sau augti

Iš anksto užkirskite kelią būsimiems erdvės apribojimams, palikdami sau šiek tiek vietos naujiems reikmenims ir daugiau vietos daiktų laikymui, nei jums iš pradžių reikia.

Tikėtina, kad būtų dirbtuvės ir kūrybos erdvė ateityje tik plėsis. 
Parašyti