Kokios spalvos Jūsų istorija? Interjeras

Birželio 9, 2020.
Mūsų gyvenimas kupinas įvairiausių spalvų, bet mėgstamiausia spalva yra ta, kuria nuspalvinti mūsų gražiausi prisiminimai. Išsirinkite spalvą, atgaivinančią Jūsų atmintyje mielas akimirkas, ir įamžinkite jas namuose pasitelkę „Tikkurila“ sienų dažus. 

Ramybė 

Baidarė skrodžia jūros paviršių. Bangavimas mane nuramina ir kasdieniai rūpesčiai nugrimzta į jūros gelmes. Esu pakerėtas šios akimirkos ir gamtos grožio. Noriu visam laikui atmintyje išsaugoti priešais mane atsivėrusį vaizdą, kad galėčiau vėl ir vėl juo mėgautis. Tą akimirką prisimenu taip ryškiai, tarsi tai buvo vakar. Traukdamas į plaučius gryną orą ir jausdamas veidą glamonėjantį gaivų vėją jaučiausi visiškai atsipalaidavęs. Norėjau įamžinti šią ramybę bei gamtos grožį, kad galėčiau pasiimti į namus. Šiai ypatingai nuotaikai perteikti namuose vien nuotraukos nepakako, tad nudažiau savo miegamąjį – mano kasdienį ramybės uostą – spalva, grąžinančia mane į tą dieną, kai sėdėdamas baidarėje gėrėjausi kalnų peizažu pamiršęs visus pasaulio rūpesčius. 
Šios istorijos spalvos:

Vaikystės svajonė 

Einant užsimerkus gerai žinomas atstumas atrodo ilgesnis. Nuo jaudulio dilgčioja pilvas ir sudrėksta delnai. Vėl pasijuntu besąs mažas berniukas. Atmerkęs akis negaliu patikėti – mano vaikystės svajonė pagaliau išsipildė. 

Daug metų mano virtuvėje ant sienos kabojo mano jaunystės svajonių automobilio – 1972-ųjų „MercuryCougar“ – nuotrauka. Sodri geltona sienos spalva šildė mano atmintį ir neleido išblėsti prisiminimui apie tą dieną, kai aš išbandžiau šį automobilį skaisčiai šviečiant saulei giedrame danguje. Kelyje mane visada apimdavo entuziazmas, ir aš pasiilgstu šio jausmo. Niekada neturėjau šio automobilio, iki šio gimtadienio. Ir dabar mano vaikystės svajonė išsipildė. 
Šios istorijos spalvos:
https://youtu.be/QOBH-5djtc0
Energijos spalva 

Mano pečiai instinktyviai atsilošia, o lūpose išsiskleidžia šypsena. Gyvenimas atrodo be galo lengvas, tarsi man būtų atviri visi keliai – nemažinu greičio net įkalnėje. Maži dalykai iš tiesų gali pakylėti. 

Mes kiekvienas turime tą vieną vienintelę spalvą, kuri visada pakelia nuotaiką. Kuri mus traukia, suteikia energijos ir jėgų. Mane taip veikia raudona spalva, ypač – tamsūs ir ryškūs jos atspalviai. Savaime suprantama, ši spalva karaliauja ir mano namuose – ji išryškina interjero detales bei koridoriaus sieną, pasitinka mane sugrįžusią namo ir priverčia nusišypsoti. 
Šios istorijos spalvos:
Įsimylėjimas 

Pirmą sykį susitikę žvilgsniai, pirmoji šypsena ir pirmas prisilietimas. Šiltas vasaros vėjas ir švelnus senos valčių pašiūrės girgždesys. Vasaros šventės prisiminimas atgaivina atmintyje pievų gėlių, beržų ir vasaros lietaus kvapą. Stiklinės ant raukšlėtos lino staltiesės ir skardus juokas, netylantis visą naktį. Mūsų susitikimas, visiškai netikėtas. Ir slapta mūsų istorijos pradžia. 

Prisiminus šį pirmąjį mūsų susitikimą, pirmuosius mūsų meilės blyksnius netgi praėjus tiek laiko mūsų lūpose pražysta šypsena. Valčių pašiūrės spalva kasdien mums primena negrabų mūsų šokį, garsius širdies dūžius ir drugelių plazdėjimą pilve. Šilti ir šviesūs rusvai gelsvi atspalviai – mūsų istorijos dalis. Ir kai rinkomės spalvas savo pirmajam bendram būstui, buvo savaime suprantama, kad tarp jų bus ši mūsų istorijos spalva. 
Šios istorijos spalvos:
O kuri spalva gali papasakoti Jūsų istoriją? 

Raskite savo gyvenimo spalvą „Tikkurila“ spalvyne „Feel the Color“, kurį sudaro 216 spalvų. Iš trijų rūšių „Tikkurila“ vidaus dažų išsirinkite Jums tinkamiausius: matinius dažus „Harmony“, plaunamus itin patvarius dažus „Remontti-Ässä“ arba aplinką tausojančius klasikinius dažus „Joker“.  

Pasirinktos spalvos dažai jau ir el. parduotuvėje!
Parašyti