Max Mara Face of the Future Award - amerikiečių aktorei Lili Reinhart Mada

Lapkričio 4, 2022. nuotraukos: Getty Images for Max Mara
Kaip ir kasmet organizacija „Moterys kine“ („Women In Film“, WIF) apdovanojo daugiausiai prie reikšmingų pokyčių Holivudo industrijoje 2022 m. prisidėjusias moteris aktores. Apdovanojimuose „WIF Honors“ triumfavo amerikiečių aktorė Lili Reinhart
Nugalėtojos garbei mados namai „Max Mara“ surengė išskirtinį kokteilių vakarą Vakarų Holivude. Jį vedė „Max Mara“ valdybos narė, šių mados namų įkūrėjo anūkė Maria Giulia Prezioso Maramotti. 

Aktorė Lili Reinhart tapo 17-ąja kasmetinio WIF „Max Mara Face of the Future“ apdovanojimo laureate. Ji pagerbta už nepaprastus aktorinius pasiekimus ir laikui nepavaldaus stiliaus bei elegancijos įkūnijimą. 

Atsiimdama apdovanojimą aktorė L. Reinhart sakė: „Man patinka tikėti, kad pasaulis keičiasi į gera. Esu optimistė galvodama apie savo būsimas dukras ir tikiu, kad jų pasaulis bus malonesnė ir geresnė vieta. Vis dėlto dar yra ką nuveikti, ir mums pasisekė, kad galime imtis tų pokyčių.“ 

Kasmetis labdaros renginys, jau du dešimtmečius remiamas mados namų „Max Mara“, pagerbia labiausiai nusipelniusias kino pasaulio asmenybes, o jo metu surinktos lėšos skiriamos edukacinėms ir filantropinėms programoms bei padeda skleisti lyčių lygybės idėjas pramogų verslo industrijoje. Šių metų gala vakaro metu buvo paaukota daugiau nei 75 tūkst. JAV dolerių.

Apdovanojimų vakaras, kurį vedė aktorė ir dainininkė Da‘Vine Joy Randolph, vyko Kalifornijoje, Los Andželo viešbutyje „Beverly Hilton“. Šiais metais apdovanojimai skirti už moterų veržlumą kino industrijoje: klojant pamatus pakeisti Holivudą į gerąją pusę savo išradingumu, vizijomis ir atkaklumu. 
Legendinės amerikiečių aktorės ir aktyvistės Jane Fonda vardo Humanistinis apdovanojimas šiemet skirtas scenaristei ir aktorei Michaelai Coel. Apdovanojimą įteikė pati J. Fonda, o jį atsiėmė M. Coel atstovusi Lake Bell, taip pat žymi aktorė, režisierė ir scenaristė.

Krištoliniai apdovanojimai įteikti rašytojai, prodiuserei ir aktorei Quintai Brunson, režisierei ir scenaristei Ginai Prince-Bythewood, kino prodiuserei, scenaristei Katie Silberman ir aktorei Olivijai Wilde bei filmo „She Said“ kūrybinei grupei: dviejų „Oskaro“ statulėlių laureatei, kino prodiuserei Dede Gardner, britų aktorei Carey Mulligan ir dviem dienraščio „The New York Times“ žurnalistėms – Jodi Kantor bei Megan Twohey.  
Apie „Max Mara“: mados namai, 1951 m. įkurti velionio vizionieriaus Achille Maramotti, įkūnija itališką prabangą ir stilių. „Max Mara“ išskirtinumas – šiuolaikiniai drabužiai ir aksesuarai, skirti savimi pasitikinčiai moteriai. Rafinuoti siluetai, prabangos detalės ir meistriškas dizainas. 

Apie WIF: 1973 m. Los Andžele įkurta organizacija „Women In Film“ palaiko ir skatina moteris, dirbančias kino industrijoje. Šios organizacijos tikslas – lyčių lygybė ir kultūros transformacija. Nuo 1977 m. WIF kasmet pagerbia išskirtines pramogų industrijoje moteris už jų pasiekimus tam tikrose srityse. 

Apie Max Mara Face of the Future Award®: pirmą kartą įteiktas 2006 m., šis apdovanojimas skiriamas aktorei, išgyvenančiai karjeros lūžio tašką, už jos indėlį visuomenei, išskirtinius pasiekimus, o taip pat unikalų stilių ir eleganciją. Anksčiau šį apdovanojimą jau yra pelniusios aktorės: Zazie Beetz, Gemma Chan, Elizabeth Debicki, Alexandra Shipp, Zoey Deutch, Natalie Dormer, Kate Mara, Rose Byrne, Emily Blunt, Maria Bello ir kt. 
Parašyti