Unikali restorano idėja – sostinės širdyje Maistas

Gruodžio 15, 2022.
Pačioje sostinės širdyje, autentiškose XVIII a. vienuolyno patalpose, įsikūręs „Trinity“ – unikalus ne tik nuostabą keliančiu interjeru, bet ir Lietuvoje pirmą kartą sėkmingai įgyvendintu „restaurant & cocktail house“ konceptu. 

Kaip sufleruoja „Trinity“ pavadinimas, čia po vienu stogu jūsų laukia net trys skirtingos, tačiau viena kitą papildančios ir bendrai vakaro istorijai susivienijančios patirtys: aperityvo baras, a la carte restoranas ir digestyvo baras. Viskas kartu ar kiekvienas atskirai – suteikiame jums neįpareigojančią laisvę rinktis. 
Ilgus metus „Trinity“ tobulino savo meniu ir aptarnavimo bei kokybės standartus. Šiandien ši unikali vieta gali pasiūlyti išskirtinai jūsų vakarui pritaikytą maisto ir gėrimų meniu bei tris erdves, kartu talpinančias daugiau nei du šimtus svečių. Ieškote vietos savo asmeninei šventei? O gal galvojate, kur nusivesti klientus unikaliai vakaro patirčiai? „Trinity“ pasiruošę padėti jums suorganizuoti tiek įmonės šventes, komandos formavimo vakarus, darbuotojų mokymus, kontaktų mezgimo renginį, tiek ir asmenines šventes, – ir paversti jas ypatingomis bei įsimintinomis. 

Parašyti