Urbanistinis loftas Trakuose Interjeras

Sausio 29, 2018. tekstas: Karolina Aleksandravičiūtė, nuotraukos: Andrius Stepankevičius
Dizaino studijos „Rimartus“ dizaineris Rimantas Špokas sukūrė 102 kv. m. ploto lofto interjerą Trakuose. „Didžiausią dėmesį skyrėme funkcionaliam ir universaliam erdvių suformavimui, architektūriniam kontekstui. Interjere buvo siekiama sukurti jaukią, menišką ir romantišką atmosferą su industrinio dizaino akcentais“, – mintimis dalijasi dizaineris. Pasak jo, nors buvo kuriamas urbanistinio stiliaus interjeras, stengtasi nepersistengti ir atsižvelgti į kontekstą – šalia buto tyvuliuoja ežeras, supasi pušynas. 

Namų erdvėse išlaikomas vientisumas ir tvarka, neutrali spalvinė gama. Viena iš pagrindinių interjero spalvų – juoda. „Nors ši spalva optiškai sumažina erdvę, ji koncentruoja, suteikia daugiau jaukumo. Juoda čia ne tik virtuvės erdvė, bet ir miegamojo siena, vonios kambarys, durys, smulkios detalės. Gyvybės ir organiškumo erdvėms suteikia medinės tekstūros – grindys, baldų detalės, dailylenčių fragmentai virtuvės baro balde ir jaukus taškinis apšvietimas. Interjere palikta daug erdvės šeimininkų ateities poreikiams ir savirealizacijai“, – apibendrina projekto autorius.

Projektas nominuotas „ArchDaily“ organizuojamame konkurse „Building of the year 2018“ , interjero architektūros kategorijoje. 
Parašyti