Vilniuje – ikoniškojo „Max Mara Teddy Bear Coat“ dešimtmečio šventė Mada

Spalio 9, 2023.
Rudens sezonui pamažu įsibėgėjant, mados namai „Max Mara“ visame pasaulyje švenčia mados ikona jau spėjusio tapti palto „Teddy Bear Coat“ dešimtmetį.
Stilingą šventę kviestiniams svečiams „Max Mara“ ir Lietuvoje prekės ženklą atstovaujanti „Aprangos“ grupė surengė ir Vilniuje. Didžiojoje g. 18 įsikūrusioje „Max Mara“ parduotuvėje vakaro svečiai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su garsiuoju „Teddy Bear Coat“ paltu, apžiūrėti ne tik klasikinius, bet ir naujoje 2023-2024 m. rudens ir žiemos kolekcijoje pristatytus jo modelius. Atšvęsti mados „meškučiu“ vadinamo palto gimtadienį susirinko ištikimiausi „Max Mara“ klientai ir žinomi veidai: muzikos prodiuserė Neringa Zeleniūtė, verslininkė Asta Meschino, mados žurnalistė Deimantė Bulbenkaitė, stilistė Irina Sinė ir kiti. Muzikinį vakaro foną kūrė Simona Burbaitė.
„Teddy Bear Coat“ – jaukus ir minkštas kokono kirpimo pliušinis paltas, pagamintas iš kupranugarių vilnos ir šilko, šiandien yra vienas populiariausių „Max Mara“ kūrinių. Tai žaismingo glamūro išraiška, kurią renkasi tiek raudonojo kilimo žvaigždės, tiek stiliui neabejingos moterys visame pasaulyje. Nuo Julios Roberts, Carine Roitfeld, Katie Holmes iki Hailey Bieber – šis „meškiuku“ pramintas paltas pamėgtas ir jaunosios kartos, ir patyrusių madisčių. 

Prieš dešimtmetį „Max Mara“ kūrybos vadovas Ianas Griffithsas, sklaidydamas „Max Mara“ archyvus, iš naujo atrado ypatingus „Teddy Bear“ paltus, kuriuos mados namai gamino devintajame dešimtmetyje. Paltams siūti naudotas iš prabangių pluoštų suaustas pliušas, kadaise sukurtas Vokietijos fabrikuose, skirtas siūti aukščiausios kokybės vaikiškiems žaislams. Visgi paaiškėjo, kad ne tik šie audiniai nebegaminami, bet ir visi fabrikai uždaryti, o didelė dalis amato žinių jau prarasta. „Max Mara“ komanda kartu su italų tiekėjais išplėtojo ypatingą technologiją, leidusią pagaminti unikalų pliušą – dirbtinį kailį iš grynos kupranugarių vilnos ir šilko. Pristatytas 2013 metais, archyvų įkvėptas pliušinis paltas netruko užkariauti podiumus ir moterų širdis.

Apie „Max Mara“

„Max Mara“ grupė viena didžiausių aprangos moterims gamintojų pasaulyje. Jau daugiau nei 70 metų šis vardas neatsiejamas nuo Italijos mados istorijos. Ištikima tradicijoms, elegantiška, dėmesinga prabangiems audiniams ir kokybei, imli eksperimentams „Max Mara“ išlieka vienu geidžiamiausių moterų prekės ženklų pasaulyje.
Parašyti