VYNVYTIS x SKANDIAMO Interjeras




- Pasiruoškite reikiamas priemones: vainiko pagrindą, vielos ritę, karštų klijų pistoletą, šventinį kaspiną ir kitus puošybos bei tvirtinimo elementus.
- Vainiko pagrindui užpildyti naudokite kuo įvairesnę žalumą, spygliuočius. Puikiai tinka pušis, kėnis, tuja, gebenė, kukmedis, eglišakiai su kankorėžiais. Galite įterpti ir keletą džiovintų augalų šakų – jos įspūdingai papildys vainiko koloritą.
- Pasirinktą šakelę apsukite viela ir tvirtinkite prie vainiko pagrindo. Pirmoji šaka tampa vainiko pradžios tašku, o jo tęsinys formuojamas pagal laikrodžio rodyklę.
- Kitas šakeles grupuokite po dvi ar tris. Pasistenkite uždengti visą matomą šiaudinį pagrindo paviršių, nepraleiskite vidinės ir išorinės pusių. Retkarčiais atsitraukite ir į savo kūrinį pažvelkite iš toliau – tai padeda vizualizuoti būsimą vainiką, pastebėti neužpildytas ar taisytinas vietas.
- Tvirtindami šakeles įterpkite įvairių atspalvių bei rūšių žalumos. Turimas ilgiausias šakas nukreipkite į išorę – taip sukursite didesnės, dosnesnės apimties kompoziciją.
- Paskutiniąsias šakas viela apsukite mažiausiai tris kartus. Užpildytą ir suformuotą vainiką apverskite šiaudine puse į viršų, nukirpkite vielutę, tačiau pasilikite bent penkis papildomus centimetrus jai užtvirtinti. Likusią vielą kelis kartus perkiškite vis kitoje pagrindo vietoje, trumpąjį galiuką susmeikite gilyn į šiaudus.
- Pasiruoškite dekoruoti: po karštų klijų pistoletu padėkite paviršių apsaugantį popieriaus lapą ir leiskite klijams įkaisti. Atrinktus puošybos elementus iš pradžių sudėliokite į norimas vietas – neskubėkite tvirtinti. Komponuodami numatykite du ar tris akcentinius vainiko segmentus, kuriuose klijuosite ar segsite daugiausiai papuošimų. Pradėkite nuo stambesnių elementų, o juos papildykite smulkesniais – tokiu būdu vainiko dekoras išliks natūralus ir organiškas. Kadangi pindami vainiką dažniausiai naudojame miško įkvėptas puošmenas, derindami jas venkite simetrijos – juk gamtoje jos mažai. Verčiau improvizuokite ir žaiskite neįprastomis, netvarkingomis formomis. Sudėlioję galutinę kompoziciją karštais klijais patepkite elementų tvirtinimo vietas, iškart jas spauskite prie vainiko ir laikykite apie 10 sekundžių.
- Vainiką dekoruodami žvakėmis būtinai naudokite saugius jų laikiklius. Stambesnes, todėl stabilesnes žvakes galima komponuoti ir jas sustatant centrinėje ertmėje. Jei vainiku ketinate puošti namų duris, perriškite jį kaspinu arba rinkitės specialius tvirtinimo kabliukus.

Jaukių, mišku kvepiančių švenčių jūsų namams!



Rinkinių kiekis ribotas – nepamirškite vieno ir savo artimajam!